Пещера (Галата) разби Локо (Дряново) като домакин 18 октомври 2020 | 20:54
Тежко поражение с 1:4 от Пещера (Галата) претърпя Локомотив (Дряново) в ловешкото село Галата. Двубоят бе част от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Първата част на мача не предвещаваше подобен финал, а равновесието на терена се запази
до почивката, след като вратарят на домакините с мъка изби топката в гредата след изпълнение на пряк свободен удар.
Резултати и класиране в Северозападната Трета лига след 11-ия кръг
През втората част отборът на Пещера доминираше тотално. В 50-ата минута капитанът Альоша Илиев се завъртя на 180 градуса и заби топката в мрежата на гостите, като откри резултата за 0:1. В следващия четвърт час паднаха още три попадения. Първо Александър Асенов оползотвори центриране отдясно – 2:0, а в 60-ата минута Мартин Иванов върна интригата, като отбеляза за 2:1 след прецизно изпълнение на фаул.

Скоро обаче Славей Младенов бе точен с глава след центриране отдясно. Всичко приключи десетина минути преди края, когато Атанас Георгиев финтира
двама и от 15 метра насочи топката за четвърти път в мрежата на Локомотив.

След тази победа отборът на Пещера (Галата) заема 14-ата позиция с актив от 11 точки. Локо (Дряново) от своя страна влезе в серия от три поредни загуби и се намира на 9-ото място с 15 пункта.

Стартови състави:

Пещера (Галата): 1. Огнян Андреев, 44. Златко Радославов, 17. Младен Младенов, 24. Ивелин Аладжов, 8. Младен Русков, 70. Радан Маринов, 22. Александър Асенов,
33. Румен Миков, 10. Альоша Илиев, 94. Атанас Георгиев, 9. Славей Младенов.

Локомотив (Дряново): 1. Иван Христов, 16. Калоян Калчев, 15. Илиян Илиев, 7. Йордан Иванов, 20. Тихомир Маринов, 8. Константин Йорданов, 18. Атанас Ингилизов, 14. Тодор Чирпанов, 9. Момчил Савов, 17. Георги Колев, 6. Мартин Иванов.

Добави коментар Коментари (23)

интересно... (Гост) 23 отговор
22 октомври 2020 | 20:55

Много странно как всичко е наред в Галата а такива наказания... Наказания от 11 кръг на Трета лига сезон 2020-2021 г. Решение на Дисциплинарна комисия на Зонален съвет на БФС гр. Велико Търново от 21.10.2020 г. С предупреждения - 30 състезатели За нанесен удар в района на стадиона на длъжностно лице, на основание чл.37, ал.1, т.7, В от ДП на БФС за сезон 2020/2021 г., Дисциплинарната комсия наказва СФК"Пещера" с. Галата с лишаване от домакинство за 6 срещи и имуществена санкция в размер на 1250 лева. Рейтинг: 0 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Гарга (Гост) 22 отговор
19 октомври 2020 | 14:34

Научи се да пишеш славейче, ама то при вас са предимно такива неграмотни селяни Рейтинг: 0 1

19 октомври 2020 | 00:01

Защо не говорите за мачовете с Павликени и Свищов как ги газехме но съдиите предрешиха всичко Рейтинг: 1 2

Спасе спасе (Гост) 19 отговор
18 октомври 2020 | 23:47

Жалки комплексари сте, когато си вземате мачовете с феърплей и спортсменство тогава говорете Рейтинг: 2 1

Спас (Гост)
19 октомври 2020 | 00:00

Че кво си мислиш че навън не ни режат нас ли...мислиш че е има феърплей на гостеванията ли просто това са ни възможностите но тук на стадион Гибел много отбори ще загубят точки...а и някой вече загубиха Успех Рейтинг: 4 0

Спас (Гост) 18 отговор
18 октомври 2020 | 23:42

Вие си минахте по реда да заповядат следващите Рейтинг: 1 0

човек (Гост) 17 отговор
18 октомври 2020 | 23:38

Браво на момчетата от ГАЛАТА.Това са хора със селца.А не сьрца обвити с главна. Рейтинг: 3 0

Петев (Гост) 16 отговор
18 октомври 2020 | 23:34

Кви фенове, селска сган сте вие, навън голям бой ви чака, там не се свири 100на0 и не може си показвате селските номера Рейтинг: 0 3

Спас (Гост)
18 октомври 2020 | 23:35

Селска не селска що не ходиш но гостувавията мишок а тие сме на всякъде Рейтинг: 5 0

Спас (Гост) 15 отговор

Все селските отбори ви пречат ако не е Галата ще е Славяново и в двата случая се насиратеее Рейтинг: 3 2

18 октомври 2020 | 22:56

Абе ей вие нв разбрахте ли че аз командвам... Аз съм чояема в Галата, няма Бончо няюа Мончо мачкваме всипки посшв ядем и пием... Рейтинг: 1 2

Орлинов (Гост) 11 отговор

Еии плашоци Дряновски и в дряново щеви вземем мача дори там ще дойдем да ви напълни ушш грацко стадионче Рейтинг: 3 1

18 октомври 2020 | 22:58

Селяк 300 циганина ше ви пръснат задниците я Дряново, боклуци дано ви извадят вие ств срам за футбола Рейтинг: 0 2

абе майко (Гост) 10 отговор
18 октомври 2020 | 22:55

Дано ги извадят от групата защото не знаят ксквпто ги чака в Севлиево и Дряново ще ги пръснат... Рейтинг: 0 1

Спас (Гост)
18 октомври 2020 | 22:57

Че то там ще сме си като у дома бе хаха хаха как само ми е кеф като се насирате Рейтинг: 4 0

18 октомври 2020 | 22:59

Спасе пп добре се озсери че в Дряново ше ти трябва памперс Рейтинг: 0 0

Спас (Гост)
18 октомври 2020 | 23:14

Ако искаш можеш винаги да се пробваш ...а и винаги можежеш да си вземеш 5 6 човека с теб ей така просто да си разделите шамарите Рейтинг: 4 0

Галата (Гост)
23 октомври 2020 | 12:53

Много ще има да плачете от гостуванията в Галата!И да паднем и да бием пак ще ви пребием тръби! Рейтинг: 1 0

Петев (Гост) 9 отговор
18 октомври 2020 | 22:40

Да има нормални условия, не да ни посрещат с питки, селяни чобански долни, по друг мач не можете си вземете мачовете само със 100на 0 съдийството, ритане през капачниките и отстрани със селската публика дето не могат си напишат името правилно Рейтинг: 1 0

Калинов (Гост)

Какво не е нормалното на условията в които ви посрещаме къде е вашата публика при домакинските ви мачове а за гостуващи да не говорим падат им сарцата в гащите бше ли на мача днес Рейтинг: 3 1

Вижоще

БГ Футбол

Стоичков: Простих на Марадона, след като видях болката в очите му, оставаме приятели завинаги 27 ноември 2020 | 08:00
Акрапович: Някои играчи не издържаха на напрежението 26 ноември 2020 | 22:31
Левски се надява на енергийни милиони 27 ноември 2020 | 05:14
Черно море приема Славия с поглед към топ 6 27 ноември 2020 | 04:26
Пратиха Кабаков на Локо (Пд) - Ботев (Пд), Петър Костадинов ще свири на "Армията" 25 ноември 2020 | 15:55
Аржентинец със сериозна визитка може да поеме Лудогорец 25 ноември 2020 | 07:58
Треньорът на Йънг Бойс: Изиграхме силен мач, всички искаха срещата да завърши 27 ноември 2020 | 00:33
Моуриньо: Подходихме сериозно в мача с респект към Лудогорец 27 ноември 2020 | 00:26
Десподов: Далеч сме от истината, трябва да направим сериозен анализ 27 ноември 2020 | 00:22
Уинкс: Искахме да покажем нашите качества и да спечелим 27 ноември 2020 | 00:15
Моци: Разликата беше много голяма 27 ноември 2020 | 00:10
Генчев обясни за катастрофалната игра и заяви: Това с Пламен беше грешка (видео) 27 ноември 2020 | 00:10
Беззъбо, безидейно, безпомощно - Лудогорец разбит в Лондон (видео) 26 ноември 2020 | 23:48
Джони Велинов: Това не беше мач, не знам защо не прекратиха срещата 26 ноември 2020 | 22:54
Йомов: Беше ужасно, в Първа лига няма да имаме проблем с нито един отбор (видео) 26 ноември 2020 | 22:22
Турицов: Доста тежък мач 26 ноември 2020 | 22:02