Инсиние готов за двубоя с АЗ Алкмаар 20 октомври 2020 | 00:40
Капитанът на Наполи Лоренцо Инисиние вече тренира на пълни обороти и ще е напълно готов за игра за сблъсъа с АЗ Алкмаар в Лига Европа в четвъртък. Крилото изкара пълно занимание наравно със своите съотборници и това е добра новина за треньора Дженаро Гатузо.

Инсиние получи контузия в края на септемви в мача с Дженоа (6:0). Тогава той бе заменен от Елиф Елмас в 22-ата минута. Оказа се, че той е разтегнал мускул на лявото бедро и се наложи да почива няколко седмици.

Наполи посреща АЗ Алкмаар в четвъртък на своя "Сан Паоло" в 19:55 часа в първия си мач от група "F" на Лига Европа.

Добави коментар Коментари (1)

Nikolay Sergeev-миндила (Гост) 1 отговор
20 октомври 2020 | 00:46

На кого му пука за този кретен! Рейтинг: 1 3

Италия

Ибрахимович за стила си на игра, завръщането в Милан, лидерството, Швеция и коронавируса 25 ноември 2020 | 15:43
Реал Мадрид удари Интер в решаваща битка на "Меаца" (видео+галерия) 25 ноември 2020 | 23:54
Наполи обмисля да преименува стадиона си в чест на Марадона 25 ноември 2020 | 21:32
Специя продължава за Купата на Италия след голяма драма 25 ноември 2020 | 22:04
Капело и Пирло посочиха конкретен виновник за слабия мач на Юве 25 ноември 2020 | 10:50
Ибрахимович за 12-и път стана номер 1 в Швеция 25 ноември 2020 | 11:26
Гасперини: Приятно е да победиш на "Анфийлд" 26 ноември 2020 | 03:46
Конте: Видяхме разликата между Реал Мадрид и Интер 26 ноември 2020 | 02:21
Гатузо отрече да е имало разправия между него и играчите 25 ноември 2020 | 18:20
Джовани Симеоне е заразен с коронавирус 25 ноември 2020 | 17:40
Бонера: Няма как да се задоволим с равенство срещу Лил 25 ноември 2020 | 17:28
Китайци примамват треньора на Рома с бомбастична оферта 25 ноември 2020 | 06:28
Борусия (Дортмунд) спасява Ериксен 25 ноември 2020 | 05:26
Ювентус също следи ситуацията с Луис Алберто 25 ноември 2020 | 04:26
Пирло: Доволен съм, че се борихме докрай 25 ноември 2020 | 01:59
Късен гол донесе изстрадана победа и радост за Ювентус (видео) 24 ноември 2020 | 23:53