Пирло: Бяхме добре организирани 21 октомври 2020 | 01:41
Треньорът на Ювентус Андреа Пирло започна по най-дбрия начин участието си като наставник в Шампионската лига. Той постигна успех с 2:0 над Динамо (Киев) в група "G". Специлистът похвали играчите си за доста по-организираната игра, която са показали в сравнение с мача с Кротоне в Серия "А".

"Важно бе да покажем по-добра игра от мача с Кротоне. Успяхме да свършим малко работа в понеделник и се видя, че днес бяхме доста по-организирани. Можехме да се възползваме по-добре от възможностите си през първото полувреме, но като цяло контролирахме играта, особено след като поведохме в резултата", заяви Пирло.

"Исках повече играчи да се включват в атака. Киеза може да играе и на двата фланга. Кулушевски и Рамзи могат да действат като трекуартиста зад нападателя. Нека не забравяме, че Кристиано Роналдо и Пауло Дибала не са напълно готови, така че подредбата ни в атака мже и да се промени. Киеза бързо се нагоди към нашия стил на игра. Той не е пригоден да играе като пети халф, а по-скоро като крило. Когато се защитаваме, той може да се връща в халфовата линия. Хубавото е, че може да играе и на двата фланга", допълни наставникът.

Той коментира и ситуацията с Дибала, който бе на резервната скамейка и се появи през втората част.

"Сами виждате, че той не е готов на 100%. Трябва да играе повече, за да навлезе постепенно в нужната форма", завърши Пирло.
Денис Гармашвлиза Денис Гармаш
84' Алваро Мората  Алваро Моратагол
79' Родриго Бентанкур  Родриго Бентанкуризлиза
Gerson Rodriguesвлиза Gerson Rodrigues
59' Мерих Демирал  Мерих Демиралжълт картон
56' Деян Кулушевски  Деян Кулушевскиизлиза
Пауло Дибала  Пауло Дибалавлиза
50' Хуан Куадрадо  Хуан Куадрадожълт картон
46' Алваро Мората  Алваро Моратагол
45' Родриго Бентанкур  Родриго Бентанкуржълт картон
19' Джорджо Киелини  Джорджо Киелиниизлиза
14 Извършени фалове 11
46'
Алваро Мората
84'

Добави коментар Коментари (1)

Juve.10 (Гост) 1 отговор
21 октомври 2020 | 12:22

Трупай опит по-бързо,че ще ти е нужен.Добро представяне вчера,но Динамо не са ни от категорията,така че мача с Барса ще е показателен.Форца Юве. Рейтинг: 8 0

Juve. 10 (Гост)
21 октомври 2020 | 20:34

Да ти пикая в устата отново мастиьо Рейтинг: 0 1

Шампионска Лига

Крайни резултати в ШЛ - още два отбора намериха място на 1/8-финалите 25 ноември 2020 | 23:56
Принудителният експеримент на Клоп този път се провали и Аталанта взе реванш (видео) 25 ноември 2020 | 23:55
Ето какво е казал Видал на съдията, за да си заслужи червен картон 26 ноември 2020 | 16:47
Манчестър Сити е на 1/8-финал след много пропуски и един гол (видео) 25 ноември 2020 | 21:51
Аякс очаквано се справи без проблем с Мидтиланд, Краев игра повече (видео) 26 ноември 2020 | 00:09
Локо (Москва) спъна Атлетико в Мадрид (видео) 26 ноември 2020 | 00:19
Мидтиланд все пак ще приеме Ливърпул на своя стадион 27 ноември 2020 | 14:02
Мидтиланд ще приеме Ливърпул в Дортмунд 26 ноември 2020 | 19:23
Сънародник на Диего пресъздаде емблематичен момент от кариерата му 26 ноември 2020 | 17:50
Видал стана като Златан и Виейра, но едва ли е горд 26 ноември 2020 | 15:33
Марко Розе: Още нищо не е решено 26 ноември 2020 | 11:13
Все трябваше да вкараме поне един гол, ядосва се Симеоне 26 ноември 2020 | 10:48
Флик: Основната ни цел бе да се класираме напред 26 ноември 2020 | 04:24
Гасперини: Приятно е да победиш на "Анфийлд" 26 ноември 2020 | 03:46
Клоп: Не се получи хубав мач 26 ноември 2020 | 03:03
Конте: Видяхме разликата между Реал Мадрид и Интер 26 ноември 2020 | 02:21