"Моряците" избухнаха в Габрово преди гостуването на "Герена" (видео) 21 октомври 2020 | 16:58
Тимът на Черно море се класира на осминафинал за Купата на България. "Моряците" разбиха с 6:1 Янтра при визитата си в Габрово от 1/16-финалите на надпреварата, като ще пристигнат в отлично настроение на стадион "Георги Аспарупов" през уикенда.

Момчетата на Илиан Илиев си позволиха лукса дори първо да получат гол в своята врата. Това се случи в 6-ата минута, когато Христо Митев даде аванс на габровци. Родриго Абреу в 22-ата минута изравни, а Дани Кики след точно изпълнена дузпа донесе пълен обрат в 33-ата минута. През втората част още четири гола паднаха във вратата на домакините. Родриго Абреу в 70-ата минута, Исмаил Иса в 73-ата минута, отново Дани Кики (75) и Стефан Велев (87) се разписаха и донесоха голямата победа на варненци срещу един от аутсайдерите във Втора лига.

Стефан Велев (87)

ЯНТРА: Николай Георгиев, Мартин Ангелов, Константин Иванов, Христо Митев, Атанас Стоименов, Георги Върбанов, Стоян Иванов, Ивайло Иванов, Васил Първанов, Емил Колев, Християн Кожухаров

ЧЕРНО МОРЕ: Иван Дюлгеров, Стефан Станчев, Мирослав Енчев (73-Павел Георгиев), Емил Янчев, Цветомир Панов (60-Мартин Дичев), Мехди Букаси, Файсел Касми, Родриго Вилела (71-Велислав Василев), Родриго Енрике (46-Стефан Велев), Исмаил Иса (71-Леандро Андраде), Дани Кики

22 октомври 2020 | 07:47

На тия тряя им се забрани да излизат от Варна.За ко тръгвате да се заяждате с нормалните хора които просто си гледат мача Рейтинг: 7 2

duzpata (Гост) 7 отговор
22 октомври 2020 | 00:02

"аматьори стреснаха "Моряците" ...." е, такова заглавие няма да има защото писателите имат тирета вместо очи. Рейтинг: 2 0

Габровец (Гост) 6 отговор
21 октомври 2020 | 21:17

Чужбинеца е срам за публиката в Габрово, плешиво комплексирано джудже. Честита победа моряци, успех срещу говедата! Рейтинг: 13 1

Моряк (Гост)
22 октомври 2020 | 10:11

Благодарим! Ще има Бургаски вечери втора част ... ;- Насрей Гей Арена! ;- Рейтинг: 2 0

Иван (Гост) 5 отговор
21 октомври 2020 | 18:20

Габровци.гоните.веднага.наркомана.а.ко.не.като.витоша.ви.чака Рейтинг: 5 8

Тича (Гост) 4 отговор
21 октомври 2020 | 17:58

На Герена винаги падаме в каквото и състояние да са двата отбора винаги 3:0, 4:0 или 5:0 за Левски Рейтинг: 2 25

. (Гост)
21 октомври 2020 | 17:59

Ти с какво си надрусан ве Рейтинг: 13 0

Герена (Гост)
21 октомври 2020 | 18:14

Не е надрусан, а е трол. Тук редовната реплика е нещо като "Аз съм левскар/цесекар/локомотивец от много години, ама искам да паднем". Сега и аз - състоянието ни е такова, че ако не ни дадат пак някоя смешна дузпа, няма как да вземе поне точка срещу Черно море. Рейтинг: 8 0

21 октомври 2020 | 17:05

На Танчо тоя резултат в мачовете за купата започва да му става навик. Рейтинг: 9 1

Купа на България

Акрапович стартира начело на ЦСКА-София с погром над аматьори (видео и галерия) 14 ноември 2020 | 17:38
Бруно със загадъчен коментар: Близки хора до нас искат Локомотив долу 03 ноември 2020 | 16:18
Босът на Ботев (Ихтиман): Отиваме на "Армията" за победа 12 ноември 2020 | 16:42
Валери Свиленов: Представихме се добре срещу ЦСКА 14 ноември 2020 | 18:26
efbet Лига под въпрос, и Лудогорец пламна с Covid-19, отложиха следващия мач на "орлите" 10 ноември 2020 | 18:58
БФС уточни за наказанието на Оборище 12 ноември 2020 | 11:40
Стана ясна групата на Ботев Ихтиман за мача с ЦСКА-София 13 ноември 2020 | 22:48
Повериха ЦСКА-София на красива дама 11 ноември 2020 | 15:35
БФС наложи рядко срещано наказание след мачовете за купата на България 10 ноември 2020 | 15:36
Караджов сменя Илиев, а не Ники Михайлов 07 ноември 2020 | 11:04
Преместиха мача на Лудогорец за Купата на България 05 ноември 2020 | 17:13
Арда се затрудни, но все пак се наложи над Спартак (Варна) и продължи напред за Купата (видео) 04 ноември 2020 | 15:28
Кадрови проблеми мъчат Арда преди гостуването на Спартак във Варна за Купата 04 ноември 2020 | 07:48
Миндев: Съдията не мереше еднакво, Купата не е за отборите от Трета лига, излишни жертви дадохме 03 ноември 2020 | 16:17
Локо (Пд) се измъкна по терлици в Нова Загора след 120 минути и 7 гола (видео) 03 ноември 2020 | 15:58
Васил Петров: Спартак (Вн) излиза за победа срещу Арда 03 ноември 2020 | 02:42