Балъков: Няма нищо, от което да не съм доволен, мачът със Славия ни е много важен 21 октомври 2020 | 17:56
Главният мениджър на ЦСКА 1948 Красимир Балъков остана доволен от победата на своите момчета над Дреновец в мач от Купата на България. “Червените” се наложиха категорично с 0:6 като гости, а в следващия мач приемат Славия.
ЦСКА 1948 прегази първия си съперник за Купата (галерия)
“Няма нищо, от което да не съм доволен. Влязохме много добре в мача и свършихме това, което трябваше. Запазихме и няколко футболисти, които ни трябват за другия мач. Ако сте забелязали, винаги, когато през първата част станат повече голове, второто полувреме се намаля темпото. Ние вкарахме и 3-4 момчета, които са на по 16-17 години и е нормално да има лек спад. Доволни сме и от първото, и от второто полувреме на мача.
Треньорът на Дреновец: Стана празник, не знам от колко време не е идвал ЦСКА
Разбира се, че съм доволен от младите. Важно е да попиват опит от професионалния футбол, защото за тях той е важен. Нямаме претенции кой ще ни бъде съперник в следващия кръг, всеки мач за нас е важен. Добрата серия показва, че имаме постоянство. Надявам се срещу Славия да покажем добра игра и да победим, защото този мач ни е много важен”, призна Балъков.

Добави коментар Коментари (1)

МИХАЙЛОВ (Гост) 1 отговор
21 октомври 2020 | 19:56

ЖАЛКО ЧЕ ТАКЪВ НЕВЕРОЯТЕН ФУТБОЛИСТ Е УЖАСЕН ПОДЛИЗУРКО И КЛИШЕ Рейтинг: 0 0

БГ Футбол

ЦСКА-София изпусна Клуж, Али Соу не успя да се превърне в герой (видео и галерия) 03 декември 2020 | 23:53
Бала: Слагаме Ицо начело на БФС и да видим дали ще цепи басма на някого, но... 04 декември 2020 | 11:53
Кери се скъса да хвали Акрапович, ето какво е постигнал за престоя си на "Армията" (видео) 04 декември 2020 | 00:15
Балъков: Мачът в Стара Загора ще бъде много ключов за нас 04 декември 2020 | 11:41
Изписаха Венци Стефанов 03 декември 2020 | 11:45
Берое се разделя с основен футболист 03 декември 2020 | 09:45
Свикват Извънредно общо събрание в Ботев (Пд) 04 декември 2020 | 12:18
Умарбаев отново получи престижна номинация 04 декември 2020 | 10:58
Без COVID-19 в Ботев (Враца) 04 декември 2020 | 10:39
Гочо: За моя радост не съм падал от Ботев с толкова голове 04 декември 2020 | 10:25
Диего Фераресо пред завръщане в Локомотив (Пд) 04 декември 2020 | 10:12
Кишишев: Имаме добри специалисти, които да заменят Дерменджиев 04 декември 2020 | 09:54
Президентът на Антверп: Такъв успех без публика!? 04 декември 2020 | 09:14
Николай Киров: Надяваме се на положителен резултат срещу Левски 04 декември 2020 | 09:06
Няколко английски клуба напират за Боруков 04 декември 2020 | 08:02
Лудогорец и ЦСКА-София се засякоха на летището 04 декември 2020 | 07:40