Зидан пое вината за загубата от Шахтьор 21 октомври 2020 | 23:39
Наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан призна, че той е виновен за домакинската загуба с 2:3 от Шахтьор (Донецк). Французинът добави, че трябва да намери решения, за да не се стига до повторение на този мач.

“Лош момент. Първата част… Не толкова заради играчите, те са на терена и тичат. Но не видях отбора така, както исках, и когато това се случва, вината е твоя. По-добре е, че реагирахме през второто полувреме, защото не заслужават това. Те са шампиони и загубата ме подразни. Аз съм отговорен за нея, трябва да потърся решения, за да не се случва това. Ще се опитам да го направя. Те са на терена и се нуждаят от решения. Липсваше ни надежда, както и да влезем в мача, както си знаем. Сега сме в труден момент. Имаше реакция от играчите на терена. Не успяхме да изравним. Сега ще размишлявам. Промените бяха заради натрупването на мачове, защото това са футболисти, които никога не почиват. На всеки три дни имаме мач, но нямаме оправдание. Това са решения, взети от мен, и трябва да намеря това, което отново ще ни направи силни и печеливши. Разполагам с малко дни да го направя. Ще видим за мача с Барселона. Сега трябва да анализираме този двубой и след това да се подготвим за следващия. Знаем, че събота бързо ще дойде и ще видим”, коментира Зизу след мача.
Тони Кроос Тони Кроос8 Vitor Eduardo49 Vitor Eduardo
90' Манор Соломон  Манор Соломонизлиза
Vitor Eduardo  Vitor Eduardoвлиза
Marcos Antonio  Marcos Antonioизлиза
Bogdan Vyunnyk  Bogdan Vyunnykвлиза
Едер Милитаожълт картон Едер Милитао  87'
86' Дентиньо  Дентиньоизлиза
Georgiy Sudakov  Georgiy Sudakovвлиза
83' Valeriy Bondar  Valeriy Bondarжълт картон
Карим Бенземавлиза Карим Бензема
42' Манор Соломон  Манор Соломонгол
Марко Асенсиожълт картон Марко Асенсио  34'
33' Рафаел Варан  Рафаел Варанавтогол
29' Tete  Teteгол
8' Viktor Korniienko  Viktor Korniienkoжълт картон
11 Извършени фалове 8
29'
Tete
Рафаел Варан
33'
42'
Манор Соломон
Лука Модрич
54'
Винисиус Жуниор
59'

Добави коментар Коментари (11)

Жж (Гост) 11 отговор
22 октомври 2020 | 10:45

Реал без Ронолдо и Рамос е като Севиля Рейтинг: 3 2

123 (Гост)
22 октомври 2020 | 11:11

От Реал съм но сме много по-зле от Севиля в момента, не знам защо тях ги слагате към слабите отбори, в момента сме като Хетафе само смяна на треньорите ще даде импулс в играта, а без трансфери няма да сме на световно ниво никога Рейтинг: 5 2

ГЕНЕТИЧНОТО НЕДОРАЗУМЕНИЕ (Гост) 10 отговор
22 октомври 2020 | 09:12

ВАМОС МИНЬОР ШАХТЬОР!!!!!! Рейтинг: 1 1

АЛЕКСАНДРОВ (Гост) 9 отговор
22 октомври 2020 | 08:32

Най-желаният резултат се получи на сцената на Евро- вируса, така нареченият ''Белият балет'' какво по-добро може да се иска, при такъв развой, но се питам как така отговорните фактори ''разрешиха'' да бъде победен този богопомазан КОЛОС, от някакви си ''миньори''!? Рейтинг: 3 8

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Дон Кихот (Гост) 8 отговор
22 октомври 2020 | 03:57

Изгонихте тоя дето ви вкарваше головете и тоя дето ги спасяваше. Еми кво искате сега, гледайте резултата. Не може две години откак Роналдо се махна да няма един трансфер като ората и да искаш резултат. За капак натирихте и Кейлор. Нема логика отникъде. Рейтинг: 18 2

За Роналдо си прав (Гост)
22 октомври 2020 | 04:25

но за Кейлор Шарана - никак, често правеше и прави грешки на 5-диоптърен осмокласник. Куртоа отдавна влезе в час и днес а и в почти всеки мач спаси 2 чисти гола Рейтинг: 5 11

RONALDO (Гост)
22 октомври 2020 | 06:34

И КАТО СЕ МАХНА РОНАЛДО КО СТАНА.ОТИДЕ В ЮВЕ И ДВЕ ГОДИНИ В НАЙ СИЛНИЯТ ОТБОР НА ИТАЛИЯ НЕ МОЖЕ И ГОЛМАЙСТОР ДА СТАНЕ.ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ ЮВЕ ВЛОШИ ПРЕДСТАВЯНЕТО СИ...НЕ РОНАЛДО Е ПРИЧИНАТА.. Рейтинг: 15 4

Krasimir (Гост) 7 отговор
22 октомври 2020 | 03:46

Омръзна ми да му чета глупостите и безсмислици на Зидан.От две години отбора играе някакъв антифутбол с разкарване на топката от ляво надясно и безразборни центрирания.Отбора има куп слаби места ,но той не се измори да твърди ,че нямал нужда от нови играчи.Ако не беше принудителното прекъсване на шампионата нямаше да станат и шампиони.Играе без изявен голмайстор.Любимото му дърво Бензема в 6 срещи този сезон има 1 гол.Аз съм симпатизант на Реал откакто се помня.Това виждам-това пиша.Играта на отбора е трагедия.Мисля ,че е по добрее Зидан да си ходи.И то в комлект с любимото му дърво Бензема.Не ,че е само той за изпращане.Поне 7-8 трябва да си стегнат куфарите. Рейтинг: 20 3

Хаха (Гост) 6 отговор
22 октомври 2020 | 02:15

Да да ти си виновен....трябваше да влезеш да играеш иначе с тези твойте куци коне ще падате сред мадрит от отбори лато ладис и шахтьор... Рейтинг: 3 2

още повече ща боли (Гост)
22 октомври 2020 | 04:12

в събота га бъдеш разклецан от уж такъв слабак паднал от Кадис и Шахтьор Ахахах Рейтинг: 2 3

Мадрид (Гост) 5 отговор
22 октомври 2020 | 01:57

Без никакво умуване - по най-бързият начин оставка !!! Неможе насред Мадрид за три дни да загубиш от Кадис и Шахтьор !!! Ако този има доблестта веднага вън от Мадрид !!! И да вземе да се учи от Байерн и Ливърпул, затова се уважават силните !!!!! Рейтинг: 19 5

1 (Гост)
22 октомври 2020 | 11:01

Никви шампиони не ги е направил и 2те му титли в Испания купени и в ШЛ същата работа. На Бернабео редовно гостуващия отбор ги надиграва и има повече положения и удари. Зидан е слаб тренер с огромен късмет и тепърва ще си проличава. За двата му престоя не можа да изгради стил на игра отговарящ на името на отбора а седи и чака да играе на контри. Една постепенна атака не могат да направят без да се стигне до изсипана топка в наказателното Рейтинг: 4 3

22 октомври 2020 | 00:48

Букитата и някои запознати с нещата лапат кинти яко..... a балъците коментират по форумите и се нервят. Рейтинг: 8 1

Madridist (Гост) 1 отговор
22 октомври 2020 | 00:17

То след всеки мач е така, но следващия продължаваме с противната безидейна игра. Все тая дали ще поеме вината, нужна е промяна и нова философия. Рейтинг: 19 2