Аталанта вгорчи дебюта на Мидтиланд и Краев в групите на ШЛ (видео) 21 октомври 2020 | 23:58
Мидтиланд претърпя разгром в първия си мач от групите на Шампионската лига в клубната история. Датският шампион загуби с 0:4 домакинството си на Аталанта. Родният национал Божидар Краев се появи на терена едва в 87-ата минута.

Головете за бергамаските започнаха в 26-ата минута, когато Кристиан Ромеро с глава свали топката към Дуван Сапата, който я прати в противниковата мрежа. В 36-ата капитанът Алехандро Гомес удвои преднината с топовен изстрел от голямо разстояние. В 42-ата Йеспер Хансен спаси шут на Сапата, но Луис Муриел беше точен от добавка. В 89-ата резервата Алексей Миранчук оформи крайния резултат с техничен удар.
Марио Пашалич88 Марио Пашалич
89' Алексей Миранчук  Алексей Миранчукгол
Пионе Систоизлиза Пионе Систо  87'
Mikael Andersonвлиза Mikael Anderson
86' Кристиан Ромеро  Кристиан Ромероизлиза
Хосе Луис Паломино  Хосе Луис Паломиновлиза
84' Кристиан Ромеро  Кристиан Ромерожълт картон
80' Дуван Сапата  Дуван Сапатаизлиза
Алексей Миранчук  Алексей Миранчуквлиза
Ремо Фройлер  Ремо Фройлеризлиза
Матео Песина  Матео Песинавлиза
Пионе Систожълт картон Пионе Систо  74'
68' Алехандро Гомес  Алехандро Гомесизлиза
Марио Пашалич  Марио Пашаличвлиза
Луис Муриел  Луис Муриелизлиза
Йосип Иличич  Йосип Иличичвлиза
Сори Кабаизлиза Сори Каба  60'
Evander Ferreiraвлиза Evander Ferreira
42' Луис Муриел  Луис Муриелгол
36' Алехандро Гомес  Алехандро Гомесгол
26' Дуван Сапата  Дуван Сапатагол
10 Извършени фалове 12
26'
Дуван Сапата
36'
Алехандро Гомес
42'
Луис Муриел
89'
Алексей Миранчук

Добави коментар Коментари (55)

777ВМ (Гост) 55 отговор
22 октомври 2020 | 14:30

Ех,Краев,Краев,тамън да стана горд от това,че имаме такава суперзвезда като тебе в гранд като тоя Мит..Мит ..или както и да се казва,и тоя пустиняк тренера да не те пусне за повече от три минути...ебати тоя нарочно те еб.а.ва да знаеш Рейтинг: 18 0

След 50 години ще си на д (Гост) 54 отговор
22 октомври 2020 | 13:26

Божка, още 5 мача и ще си номер едно в Европа за дъвкач на дъвки. Само гледай да не се контузиш, че няма да имаме повод за гордост. Рейтинг: 12 0

22 октомври 2020 | 11:05

3 минути гордост Рейтинг: 11 1

БожоКравев (Гост) 48 отговор
22 октомври 2020 | 10:27

Вчера с такава гордост си дъвчех дъвката, че щеше да ми падне ченето - мисля, че е време да ми вдигнат паметник и всеки мач да прекъсва за 1 мин в 87-та мин! Респект, джвак! Рейтинг: 15 0

Иван (Гост) 47 отговор
22 октомври 2020 | 10:12

стига се ебавахте с момчето да не почне и той от рано като попето да се лекува с аулин и уиски всеки ден. Нека е надъхан Рейтинг: 11 1

22 октомври 2020 | 09:10

Футболиста на годината божо дъвката не успя да обърне мача. То за три минути на дъвката не може да и мине сладкото, камо ли да има време за стойки и пози... Рейтинг: 22 0

ГЕНЕТИЧНОТО НЕДОРАЗУМЕНИЕ (Гост) 43 отговор
22 октомври 2020 | 09:09

ПОД ЛОГОТО НА АТАЛАНТА ТРЯБВА ДА НАПИШАТ "БЕЗ ВАЗЕЛИН" ВЕ Рейтинг: 8 0

A3 (Гост) 42 отговор
22 октомври 2020 | 09:04

даже и бъдещия ритнитопковец на година, капитан и лидер на национала не можа да помогне ?!?!?!?!? Рейтинг: 13 0

ГЕРОЙ! (Гост) 41 отговор
22 октомври 2020 | 09:01

Тези 3-4 мин твоя игра за... Миндиланд ще ми носят огромно самочувствие. По-голямо и от твоето.. Комплексирано чалга-лекенце. Ти си еманация на съвременният български футбол. СМЕШНИК Рейтинг: 14 1

Вижоще

Шампионска Лига

Всички резултати и голмайстори в Шампионската лига 02 декември 2020 | 23:45
Солскяер призна, че може би е трябвало да замени Фред на почивката 03 декември 2020 | 09:43
Индзаги съжалява за пропуснатите шансове в Дортмунд 03 декември 2020 | 10:43
Пирло: В Шампионската лига е невъзможно да се доминира 90 минути 03 декември 2020 | 10:14
Лампард: Оливие Жиру е пример за младите в Челси 03 декември 2020 | 10:50
Фавър: Най-важното е, че се класирахме 03 декември 2020 | 10:58
Рашфорд под въпрос за гостуването на Ман Юнайтед на Уест Хам 03 декември 2020 | 17:11
Матс Хумелс: Ситуацията не изглежда толкова зле 03 декември 2020 | 15:11
Солскяер: Разочароващо е, че не успяхме да се класираме, но съдбата ни остава в наши ръце 03 декември 2020 | 10:20
Оливие Жиру влезе в историята на Челси 03 декември 2020 | 05:17
Куман щастлив от играта на Барселона 03 декември 2020 | 04:29
Тухел: Не може да си почти бременна 03 декември 2020 | 04:13
Бивш треньор на Зенит се чувства опозорен след загубата от Брюж 03 декември 2020 | 03:41
Неймар е убеден, че отново ще играе с Меси 03 декември 2020 | 03:08
Брюж остави Зенит без шансове за Европа 03 декември 2020 | 00:38
Кристиано Роналдо благодари и на противниците за поредното си постижение 03 декември 2020 | 00:19