Ханзи Флик: Мюлер е треньорът на терена, той управлява отбора 22 октомври 2020 | 04:12
Старши треньорът на Байерн (Мюнхен) Ханзи Флик не скри задоволството си от победата с 4:0 над Атлетико Мадрид на старта на кампанията на тима в Шампионската лига. Баварският гранд демонстрира защо спечели турнира през миналия сезон, а Флик изтъкна ролята на Томас Мюлер, който е полезен не само с футболните си качества, но и с лидерските си такива.

"Играхме по отличен начин срещу много труден съперник. Бяхме хладнокръвни пред вратата на Атлетико. Доволен съм от резултата, вкарахме 4 прекрасни гола. Беше важно да започнем с победа. Томас Мюлер знае как да намира празните пространства. Той управлява отбора на терена и винаги кара останалите да отиват напред. Доволен съм от това", подчерта наставникът на баварците.
"Кингсли Коман беше невероятен. Нямам нищо против да стане голмайстор. Попаденията му в Шампионската лига не са никак малко. Смених Роберт Левандовски, защото сезонът ще е много натоварен и за него няма да е добре да играе във всеки мач по 90 минути", обясни Флик.

Това беше 20-и мач под негово ръководство, в който Байерн вкарва 4 или повече гола. Най-безпощадни баварците бяха срещу Барселона (8:2) на 1/4-финалите в ШЛ през миналия сезон, а в началото на този разгромиха Шалке 04 с 8:0 в Бундеслигата.
Хавиер Мартинес Хавиер Мартинес8
90' Лукас Торейра  Лукас Торейражълт картон
Роберт Левандовскиизлиза Роберт Левандовски  83'
Ерик Максим Чупо-Мотингвлиза Ерик Максим Чупо-Мотинг
Леон Горетцкаизлиза Леон Горетцка
Хавиер Мартинесвлиза Хавиер Мартинес
Томас Мюлеризлиза Томас Мюлер
Алфонсо Дейвисвлиза Алфонсо Дейвис
79' Маркос Йоренте  Маркос Йорентеизлиза
Тома Льомар  Тома Льомарвлиза
Коке  Кокеизлиза
Лукас Торейра  Лукас Торейравлиза
76' Луис Суарес  Луис Суаресизлиза
Корентен Толисогол Корентен Толисо  66'
45' Ектор Ерера  Ектор Ереражълт картон
44' Коке  Кокежълт картон
43' Ренан Лоди  Ренан Лодижълт картон
Кингсли Коман
28'
Леон Горетцка
41'
Корентен Толисо
66'
72'

Добави коментар Коментари (7)

хахаха (Гост) 7 отговор
22 октомври 2020 | 10:55

Глупавите фенки н пулята все още мислят че отборчето им преди година са играли както Байерн в момента незнам човек да се смее или да плаче Рейтинг: 8 2

Вкаранга (Гост) 6 отговор
22 октомври 2020 | 10:18

Не знам какъв е Мюлер на терена, ама на пейката Байерн малко без да искат и на пожар назначиха точния човек! Направиха и за пореден път точните трансфери. Имат 2 равностойни отбора и Флик много умело подбира тези, които са най-надъхани, защото всички са във форма и всички са класа. Левандовски няма ден - ок, развихря се някой друг. Отпадат му няколко ключови футболисти - няма проблем, на пейката чакат една камара световни шампиони и суперталантливи младоци, които искат да захапят! Да вкараш на Атлетико гол е голямо постижение, а да се чудиш с колко да го биеш е признак за извънземна класа. В ШЛ резултатите през есента по-често не са определящи, защото фОрмата на отборите през март-май решава кой ще спечели Ушатата, но Байерн в момента са плашещо добри. Както бяха Ливърпул преди година по това време. Рейтинг: 15 2

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

ф (Гост)
22 октомври 2020 | 10:45

Пуля никога не са били толкова добри не дрънкайте глупости Рейтинг: 11 5

Вкаранга (Гост)
22 октомври 2020 | 12:39

Кратка ти е паметта. Отвори си статистика от мачовете на Ливъра през миналия сезон по това време. До Нова Година точки им бяха взели само Юнайтед и Наполи! Рейтинг: 3 1

do wkaranga (Гост)
22 октомври 2020 | 15:03

Паметта си ми е добре няма смисъл да се натоварвам с гл.упавите мачове на пулята.Почти всички техни мачове бяха спечели с клизма или съдийска помощ.Те нигога не са вкарвали толкова голове както баварците особено в мачовете с силните отбори като изключим победата им с барса за друга не се сещам с повече голове. Рейтинг: 3 2