Брайън Приске: Ако не дадеш 100 процента в Шампионската лига, те наказват 22 октомври 2020 | 10:59
Старши треньорът на Мидтиланд Брайън Приске призна, че отборът му не е показал пълните си възможности при домакинската загуба от италианския Аталанта с 0:4 в дебютния мач на тима в Шампионската лига.

Българският национал Божидар Краев влезе като резерва за датчаните в 87-ата минута и записа първо участие в груповата фаза на надпреварата.
Аталанта вгорчи дебюта на Мидтиланд и Краев в групите на ШЛ (видео)
"Ако не дадеш 100 процента в Шампионската лига, те наказват - говорихме за това преди мача. Мисля, че всички са наясно, че футболистите спестиха по няколко процента на терена в някои аспекти от играта, а това е нещо, което не можем да си позволим в мач като този. Трябва да си на 100 процента през всичките 90 минути.

Аталанта имаше доста положения и можеше да ни вкара и повече. В същото време и ние имахме своя шанс при 0:1 и можеше да изравним, което вероятно щеше да повлияе и нещата можеха да станат различни. Но в крайна сметка те заслужиха четирите си гола и победата", каза Приске.

Добави коментар Коментари (2)

J. Zanetti 4 EVER (Гост) 2 отговор
22 октомври 2020 | 15:18

Трябва да е горд, че въобще е влязъл в игра! Рейтинг: 1 0

Горд Българин (Гост) 1 отговор
22 октомври 2020 | 11:13

Божка, сега за тия трите минути дето влезе, трябва ли да сме горди или да почакаме докато минитите станат поне 4? Рейтинг: 3 0

Две дузпи помогнаха на Челси да надвие Рен (видео) 05 ноември 2020 | 00:30
Лопетеги няма лоши спомени при завръщането си в Краснодар 23 ноември 2020 | 21:10
Ван де Беек: Всички трябва да поемем отговорност 05 ноември 2020 | 04:36
Луческу: Заслужавахме поне равен 05 ноември 2020 | 04:04
Лампард: Направихме всичко правилно 05 ноември 2020 | 03:21
Тухел: Не се притеснявам за поста си 05 ноември 2020 | 02:43
Индзаги: Надхвърляме очакванията 05 ноември 2020 | 01:42
Победа и гол на Меси, но представянето на Барса озадачи (видео) 04 ноември 2020 | 23:55
Зенит отново не издържа в края (видео) 04 ноември 2020 | 21:49
Манчестър Сити продължава без грешка в ШЛ (видео) 04 ноември 2020 | 00:07
Шоу на Жота при футболна лекция на Ливърпул в Бергамо (видео) 03 ноември 2020 | 23:49