Рейнджърс с ценен успех в Белгия 22 октомври 2020 | 22:21
Рейнджърс постигна първа победа като гост под ръководството на Стивън Джерард. Шотландският гранд спечели с 2:0 гостуването си на Стандард Лиеж на тежък терен и силен дъжд в Белгия.

Гостите поведоха с гол от дузпа, изпълнена от Таверние в 19-ата минута. След това обаче трябваше да се справят с натиск на съперника и имаха известна доза късмет. Мулека на два пъти стреля с глава над вратата през първото полувреме, а Стандард продължи да доминира и след почивката.

Тимът на Джерард удържа и в самия край стигна до второ попадение. Кемар Руфе се разписа със страхотен удар от центъра. Така Рейнджърс нанесе на белгийците първа домакинска загуба в последните 15 мача в евротурнирите.

9
90'   жълт картон
влиза
45'   жълт картон
26'   жълт картон
19'   дузпа
3
19'
90'

Добави коментар Коментари (2)

Янков (Гост) 2 отговор
23 октомври 2020 | 05:58

Стряхатен гол на Руфи! Рейтинг: 0 0

Стан (Гост) 1 отговор
22 октомври 2020 | 22:33

Уау, невероятен гол. Кой друг може да каже, че е финтирал четирима противници и е вкарал от центъра, хаха : Рейтинг: 1 0

Лига Европа

Двама от Тотнъм влязоха в отбора на кръга на Лига Европа 27 ноември 2020 | 23:31
Целеше ли Уинкс гола от над 49 метра, или попадението бе случайност? Отговорът на халфа 27 ноември 2020 | 10:29
Арсенал продължава без грешка (видео) 26 ноември 2020 | 22:23
Моуриньо за гола на Уинкс: Ако бях аз, нямаше да призная, и щях да се боря за наградата "Пушкаш" 27 ноември 2020 | 11:35
Наполи почете Марадона с успех в Лига Европа (видео + галерия) 27 ноември 2020 | 00:33
Дан Петреску: Мхитарян ми призна, че няма дузпа 27 ноември 2020 | 13:13
Спарта наказа Селтик с познат резултат, Минчев влезе в края (видео) 26 ноември 2020 | 22:14
Защитата на Динамо (Загреб) е най-стабилната в Лига Европа 27 ноември 2020 | 17:53
ПСВ направи голям обрат след кошмарно начало 27 ноември 2020 | 00:05
Динамо (З) на крачка от класиране след нов успех срещу Волфсбергер (видео) 26 ноември 2020 | 22:01
Всички резултати и голмайстори в Лига Европа 26 ноември 2020 | 23:56
Беззъбо, безидейно, безпомощно - Лудогорец разбит в Лондон (видео) 26 ноември 2020 | 23:48
Варди спаси Лестър от загуба в голово шоу (видео) 26 ноември 2020 | 22:40
ЦСКА (М) отново изпусна питомното (видео) 26 ноември 2020 | 22:33