ЦСКА Москва изпусна победата срещу Волфсбергер 23 октомври 2020 | 01:07
Руският гранд ЦСКА Москва изпусна победата като гост срещу австрийския Волфсбургер в двубой от група К на Лига Европа. Двубоят се изигра на стадиона в Клагенфурт и завърши 1:1.

Нападателят на гостите Адолфо Гаич откри в петата минута на двубоя след асистенция на Никола Влашич. Това беше дебютен гол за аржентинския нападател за ЦСКА в официални мачове.

Резултатът се запази до 42-ата минута, когато халфът на домакините Михаел Лийндъл изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Виктор Васин, който събори Йовелич в наказателното поле.