Куман бесен: ВАР се включва само в ущърб на Барселона 24 октомври 2020 | 20:07
Старши треньорът на Барселона Роналд Куман остана огорчен от загубата с 1:3 от Реал Мадрид. “Играхме добре, създадохме положения. През втората част също бяхме добре. Трудно е да се осъзнае, не заслужавахме да загубим”, заяви специалистът.
“Дузпата беше решаваща, не разбирам ВАР. Мисля, че ВАР се включва само в ущърб на Барселона. Такива ситуации се случват постоянно в наказателното поле. В пет мача ВАР нито веднъж не е бил в наша полза. Картоните на Хетафе…”, сподели наставникът на “лос кулес”.
“За теб е дузпа, така ли? За мен не е. Казах го на съдията. Дано един ден обяснят как работи ВАР. От пет кръга ВАР влиза само в ущърб на Барселона. Нямаше и дузпа на Меси срещу Севиля, нямаше и два червени картона на Хетафе. Защо има ВАР само срещу Барса?”, каза още ядосаният Куман.
Усман Дембелевлиза Усман Дембеле
81' Марко Асенсио  Марко Асенсиоизлиза
Родриго  Родриговлиза
69' Федерико Валверде  Федерико Валвердеизлиза
Лука Модрич  Лука Модричвлиза
63' Серхио Рамос  Серхио Рамосдузпа
Жорди Албажълт картон Жорди Алба  62'
43' Начо Фернандес  Начо Фернандесизлиза
Лукас Васкес  Лукас Васкесвлиза
37' Начо Фернандес  Начо Фернандесжълт картон
Клеман Ланглежълт картон Клеман Лангле  29'
19' Каземиро  Каземирожълт картон
Ансу Фатигол Ансу Фати  8'
5' Федерико Валверде  Федерико Валвердегол
0
5'
Федерико Валверде
Ансу Фати
8'
63'
Серхио Рамос
90'
Лука Модрич

Добави коментар Коментари (36)

Rrr (Гост) 36 отговор
25 октомври 2020 | 23:01

Задан с 3 шампионски лиги поред и шампион на Испания след 1 загуба от шоктъор говориха за смяна .Що за цигании са тава .Зидан е най добрия треньор за всички времена. Рейтинг: 3 2

Кралете (Гост)
26 октомври 2020 | 03:55

Не се нарича цигании, а шампионски манталитет, но ти няма как да знаеш... Рейтинг: 4 2

Само Барса! (Гост) 35 отговор
25 октомври 2020 | 12:38

Куман да не говори глупости! Дузпа имаше. Рамос можеше поне да чукне топката, но беше издърпан. Вижда се. Мразя Рамос, но е факт. Дърпане има винаги, но в тази ситуация си беше за свирене. Защо сега Байерн не се оплакват, колко картона не са дадени и колко положения не са сирени и защо ВАР не им пречи??? Защото не зависят от тези неща! Барса играе слабо и зависи! Рейтинг: 8 5

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

крис (Гост)
26 октомври 2020 | 16:14

Добре де дърпане има а точно в същата ситуация не виждаш ли че първо рамос избутва лангле или гледате квото си искате Рейтинг: 2 2

Само Барса! (Гост)
28 октомври 2020 | 13:07

Рамос се бута колкото всички футболисти на двата отбора в този момент в наказателното. Всеки се подпира или бута някого. На видеото се вижда ! Шибания Рамос е задържан с дърпане за фанелката и затова не стига до топката. Барса не направи нищо срещу слаб Реал и можеше да загуби с много повече, въпреки, че имаше положения за гол. С тази игра всяка дузпа ще означава загуба за Барса ! Не можем да ревем по съдията ! Рейтинг: 1 0

Howard Webb (Гост) 34 отговор
25 октомври 2020 | 10:08

Дейва тоз ВАР, ко не беше той Пуля и Байрама няааше да ма сапунисат така! Рейтинг: 5 1

БО (Гост) 33 отговор
25 октомври 2020 | 07:01

Абе там в Барса 1 президент, не трябваше ли да остави играчите, които искат да напуснат отбора да си ходят и да задържи тези, които искат да останат??!! :D :D :D :D :D Рейтинг: 8 2

нали щехте да го (Гост)
26 октомври 2020 | 03:52

взривите ако беше напраил така ве ла.йненца катунски... Рейтинг: 3 0

пиперлия (Гост) 32 отговор
25 октомври 2020 | 07:00

Куман да ме извинява, но Барселона са пълни дупки и с тази си игра спокойно може да се включат в ефбет лигата и да се борят за шестицата. Много слаби много, те и Реал са дупки, но бяха малко по-добре. Иначе Рамос си показа мръснишките цигански номерца и все някой баламурник се хваща, като цяло лош мач като качество. Рейтинг: 9 8

ас (Гост) 31 отговор
25 октомври 2020 | 01:14

Гледах мача само от дузпата за Реал нататък и преди това нищо не мога да коментирам. Дузпата си беше редовна. След нея само вратарят спаси Барселона от разгром с 5:1. Това са фактите и не виждам как Барселона с този слаб състав може да очкава нещо. И това го казвам от месеци насам. Сами си прицакаха състава и сега се чудят как без играчи да търсят класиране. Не става так. А пъснаха 1 милиард на вятъра, не е като да не са харчили. Рейтинг: 19 4

ас (Гост)
25 октомври 2020 | 01:22

Гледах мача само от дузпата за Реал нататък и преди това нищо не мога да коментирам. Дузпата си беше редовна. След нея само вратарят спаси Барселона от разгром с 5:1. Това са фактите и не виждам как Барселона с този слаб състав може да очкава нещо. И това го казвам от месеци насам. Сами си прецакаха състава и сега се чудят как без играчи да търсят класиране. Не става така. А пръснаха 1 милиард на вятъра, не е като да не са харчили през последните години. Рейтинг: 5 4

bbb (Гост) 30 отговор
25 октомври 2020 | 00:07

to4no taka treba i po 2 dyspi da davat da vidqt predi6nite 15 g kak biexa dyspi 4erveni kartoni 2 goni i polovina ne be svirena dyspa sre6ty vas sega revete vsiko se vra6ta mi69ci takiva Рейтинг: 12 6

Реал Мафия (Гост)
25 октомври 2020 | 00:37

На вас ако трябва да ви се връща като почнем от фашиста Франко и стигнем до мафиота Перес, значи ще трябва да ви се връща близо 100 години. Рейтинг: 7 13

Visca Barca (Гост) 29 отговор
25 октомври 2020 | 00:01

Няма смисъл от оправдания, сами сме си виновни! Рейтинг: 17 2

Хала фашизъм, хала съдии (Гост) 28 отговор
24 октомври 2020 | 22:36

Мафиота Перес е обул обувките на фашиста Франко. Историята на Реал Мафия я знае всеки, тя е фашизъм, мафия, жандармерия и съдии. В Ютуб има стотици клипове за бруталното тикане на Реал Мафия още от времето на фашиста Франко и до днес с престъпника Перес. Не е нормално и къде го има президента на Ла Лига Тебас да признае два пъти, че боклука Перес им е звънял за да променят ВАР критериите си. Реал Мафия никога не са печелили честно и няма да печелят честно. Рейтинг: 19 22

Хала фашизъм, хала съдии (Гост)
24 октомври 2020 | 22:48

Ей мадридско фашистко съдийски задник, ти си малоумник като подкрепяш фашисткият и мафиотски тумор Реал Мафия. Фашиста Франко сам настоява по време на неговата диктатура да му изложат на Камп Ноу бюст за заслуги към клуба, каквито заслуги е нямал, но веднага след като умира този бюст е свален от бащата на Сандро Росел. Фашиста Франко си е ваш, не е наш, както жандармерията, мафиота Перес и съдиите са ваши. Рейтинг: 4 14

24 октомври 2020 | 23:28

Честна победа и честна купа за Реал Мафия няма. Има стотици клипове в Ютуб с бруталното тикане на Реал Мафия. Не е случайно. Не е случайно и че всички свързват Реал Мафия със съдиите. Рейтинг: 8 15

Меци (Гост) 27 отговор
24 октомври 2020 | 22:29

Не мога повече, местя се при гаджето в Атлетико. Рейтинг: 27 5

24 октомври 2020 | 22:40

Само не забравяйте мадридско фашистко съдийски идиоти, че МЕСИ е голмайстор номер 1 в Ел Класико срещу Реал Мафия. Рейтинг: 8 19

Стига лъга пр.ъдльо! (Гост)
24 октомври 2020 | 22:50

Гнидата НЕ е голмайстор номер 1 в Ел Класико а с Роналдо имат по 0.6 гола на мач!!! Рейтинг: 15 6

Хала съдии (Гост)
24 октомври 2020 | 23:13

Значи МЕСИ е голмайстор на Ел Класико. Рейтинг: 3 8

24 октомври 2020 | 23:20

Значи толкова е комплексиран онзи мадридско съдийски задник от МЕСИ, че чак е почнал да изчислява на колко време МЕСИ вкарва голове на Реал Съдия Перес. А иначе писал не е МЕСИ голмайстор номер 1 в Ел Класико, но пък с Пеналдо имали по 0.6 гола на мач. Това идиот мадридски означава, че и МЕСИ е голмайстор номер 1 в Ел Класико. В историята пише, че голмайстор номер 1 в Ел Класико е МЕСИ с 26 гола. Даже и най-много асистенции има срещу Реал Мафия МЕСИ. Рейтинг: 7 7

24 октомври 2020 | 22:01

Велик играч,но си мноооого посредствен мениджър.Няма да изкараш и до Коледа! Рейтинг: 26 4

Испания

Барселона продължава без грешка в Шампионската лига (видео) 02 декември 2020 | 23:57
Официално: глобиха Меси и Барса заради фланелката с №10 02 декември 2020 | 16:28
Реал е намерил начин да изкуши ПСЖ в сделката за Мбапе 02 декември 2020 | 12:29
Жиру изригна с 4 гола, Челси разкъса Севиля (видео) 02 декември 2020 | 23:51
Лопетеги не планира да даде почивка на нито един играч срещу Челси 01 декември 2020 | 17:39
Официално: има дата за президентските избори на "Камп Ноу" 30 ноември 2020 | 20:34
Куман щастлив от играта на Барселона 03 декември 2020 | 04:29
Реал М се насочи към голаджия с рекорден трансфер 02 декември 2020 | 17:51
Барселона призна за болен от COVID-19 02 декември 2020 | 14:20
Легенда на Интер: Невъзможно е Реал Мадрид да играе за реми срещу Гладбах 02 декември 2020 | 14:06
Има яснота кога Зидан може да бъде уволнен 02 декември 2020 | 11:15
Успешна вечер за нас, радва се Ханзи Флик 02 декември 2020 | 10:46
Симеоне: Трябва да бъдем по-точни пред гола другата сряда 02 декември 2020 | 03:47
Кроос: Ще трябва да спечелим последния мач 02 декември 2020 | 01:06
Зидан: Няма да си подам оставката 02 декември 2020 | 00:52
Атлетико изпусна експериментален Байерн (видео) 01 декември 2020 | 23:52