Зидан: Заслужавахме победата без значение от дузпата 24 октомври 2020 | 20:33
Наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан остана доволен от победата с 3:1 при гостуването на Барселона днес. “Горд съм с отбора за представянето днес. Изиграхме силен мач срещу отбор, който винаги е способен да нарани. Да, Куртоа два пъти се намеси, но имахме положения и да вкараме четири гола. Нямам обяснение защо днес играхме така, а онзи ден срещу Шахтьор - не. Понякога така се получава. Бях сигурен, че момчетата ще реагират”, заяви Зизу.
Куман бесен: ВАР се включва само в ущърб на Барселона
Запитан дали е имало дузпа срещу Серхио Рамос, той отговори: “Има съдия, той прегледа положението и даде дузпа. Никога не говоря за съдии и няма да започна днес. Без значение от това положение заслужавахме победата. Победихме с 3:1, а можеше да вкараме и още. Истина е, че Барса също имаше положения”.
Усман Дембелевлиза Усман Дембеле
81' Марко Асенсио  Марко Асенсиоизлиза
Родриго  Родриговлиза
69' Федерико Валверде  Федерико Валвердеизлиза
Лука Модрич  Лука Модричвлиза
63' Серхио Рамос  Серхио Рамосдузпа
Жорди Албажълт картон Жорди Алба  62'
43' Начо Фернандес  Начо Фернандесизлиза
Лукас Васкес  Лукас Васкесвлиза
37' Начо Фернандес  Начо Фернандесжълт картон
Клеман Ланглежълт картон Клеман Лангле  29'
19' Каземиро  Каземирожълт картон
Ансу Фатигол Ансу Фати  8'
5' Федерико Валверде  Федерико Валвердегол
0
5'
Федерико Валверде
Ансу Фати
8'
63'
Серхио Рамос
90'
Лука Модрич

Добави коментар Коментари (11)

Vv (Гост) 11 отговор
25 октомври 2020 | 22:57

Барса ще се бори за топ 4 а догодина Меси като тръгне ,и топ 4 ще е химера Рейтинг: 4 1

Хвожа (Гост) 10 отговор
25 октомври 2020 | 10:13

На всички Катунски шиби които са драскали негативно - отидете да си серете в устите на майките ви и те да ви го дадат Смелено в устичките! И ако може да си заврете емблемата на барса в пикочния канал. Убити кучета долни Рейтинг: 6 1

Hala Madrid (Гост) 9 отговор
25 октомври 2020 | 10:08

Реал излиза и играе много по-добре срещу Барса от срещи с Кадис и Шахтьор във формални домакинства. Реал показа повече интензитет, повече физика, повече игра с едно докосване и бързо движение на топката, което уж се водеше, че е специалитет на Барса. Дузпата си беше спорна, но съдията имаше всички основания да я свири. Въпреки нея Реал беше отборът, който заслужаваше повече победата. Присъствието на Рамос е ключово, формата на Варан е много ниска и Зидан може резонно да опита да пусне Милитао титуляр за проба. Реал едновременно без Рамос и Каземиро изглежда много неорганизиран и уязвим в защита. Хубав мач на Валверде, Менди, Винисиус, Кроос и Бензема, макар че изпусна 100% положение. Модерният футбол става все по-изискващ физически и бърз, Реал върви в такава посока с Валверде и Менди. Дест ми направи много добро впечатление от Барса, Ансу Фати също. Когато Барса купиха Де Йонг се говореше как изпреварили конкуренцията от Юве и Реал. Ами честит да им е - вчера успя да убие остротата на поне 50% от атаките на Барса. Поздравления за Зидан, вчера отборът беше добре построен, поне в повечето време, много по-мотивиран и дисциплиниран. Но такива колебания във формата са проблемни и не бива да се допускат - все едно гледахме два различни състава спрямо предишните две срещи в Мадрид. Рейтинг: 15 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Ник (Гост) 8 отговор
25 октомври 2020 | 03:12

Florentino effect.. Рейтинг: 3 5

ас (Гост) 7 отговор
25 октомври 2020 | 01:20

Гледах мача само от дузпата за Реал нататък и преди това нищо не мога да коментирам. Дузпата си беше редовна. След нея само вратарят спаси Барселона от разгром с 5:1. Това са фактите и не виждам как Барселона с този слаб състав може да очкава нещо. И това го казвам от месеци насам. Сами си прецакаха състава и сега се чудят как без играчи да търсят класиране. Не става така. А пръснаха 1 милиард на вятъра, не е като да не са харчили през последните години. Рейтинг: 10 2

Хала фашизъм, хала съдии (Гост) 6 отговор
24 октомври 2020 | 22:43

Нагла алжирска плешива мършо, един ден няма да го има мафиота Перес и няма кой да ти купува мачове и купи, тогава ще ти лъсне яко алжирският гол задник. Както е лъсвал много пъти без съдиите, когато мафиота Перес не ги е хващал. Ти алжирски наглец нямаш един честно спечелен мач и една честно спечелена купа. Рейтинг: 6 28

24 октомври 2020 | 21:34

Този ако има чест да се разкара от този псевдо отбор който постоянно го бутат навсякъде Рейтинг: 8 23

рип (Гост) 3 отговор
24 октомври 2020 | 21:15

Голям Зидан срам го е но какво да каже пролича му и след края на мача но все пак готин човек нищо че води най подкрепения отбор от съдиите в света! Рейтинг: 12 30

24 октомври 2020 | 20:42

Как да коментираш няма по подкрепян отбор от твоя но има видов ден!!! Все пак голям футболист какво да каже срамно не срамно победа! Рейтинг: 9 31

Има! (Гост)
26 октомври 2020 | 04:56

Твойта Пърца! Рейтинг: 2 1

Испания

Неймар вече е поканил Меси в ПСЖ, твърди RMC Sport 03 декември 2020 | 19:39
Президентът на Барса: През януари играчите няма да вземат нито евро 03 декември 2020 | 17:42
Ювентус вижда Юмтити като заместник на Киелини 03 декември 2020 | 14:25
Йович поднови тренировки, след като даде отрицателен тест 03 декември 2020 | 14:20
Испания официално ще отбележи завръщането на феновете с мач за Купата 03 декември 2020 | 11:46
Серхио Рамос предложи да се бие с Конър Макгрегър 03 декември 2020 | 09:43
Куман щастлив от играта на Барселона 03 декември 2020 | 04:29
Барселона продължава без грешка в Шампионската лига (видео) 02 декември 2020 | 23:57
Жиру изригна с 4 гола, Челси разкъса Севиля (видео) 02 декември 2020 | 23:51