Илиан: Никоя защита в България не ни притеснява, цяла Варна говореше да бием Левски 24 октомври 2020 | 22:35
Наставникът на Черно море Илиан Илиев говори след победата на "моряците" над Левски с 2:1 на "Герена". Това е първи успех за тима от Варна над столичния гранд от 62 години насам. Бившият национал разкри какво е казал на момчетата си на почивката, когато "сините" водеха в резултата с 1:0.

"Първото полувреме не го изиграхме добре, може би имахме голямо желание да победим. Не правихме това, за което бяхме говорили. Левски ни скъсяваха дистанция, попречиха ни, заслужено ни поведоха. В съблекалнята на почивката им казах, че можем да обърнем мача, бяха навели глави 5-6 минути. Казах им, че сме обръщали от 0:2, повярваха, поздравявам ги. Влязоха нервни в мача, но може би приказките във Варна, че сега е моментът, всеки говореше, изиграха лоша роля.
В Левски сигурно на почивката са си мислили половината, че са ни победили. Когато Левски не е притеснен в защита, имат хора в атака, които могат да използват възможностите. Надявам се оттук сега да тръгнем да си търсим целта - мястото в шестицата. Добре, че Левски не използа ситуацията в началото като друг път, може би малко ни подцениха. С нашите нападатели не трябва да се притесняваме от никоя защита в България, казах им го на момчетата на полувремето.
Далеч сме от нивото като притежание на топката и самочувствие от това, което имахме предните години. Нямаме в отбора футболисти, които цял мач да бягат само в дефанзивен план. На нас почивките за националните отбори ни се отразиха добре, максимално ги използвахме - видяхте, че издържахме физически с 10 души. Липсва ни, не точно липсва, но не е същото като преди - притежанието на топката и самочувствието", каза Илиан Илиев след успеха.
Стивън Петков Стивън Петков9
90' Матиас Курьор  Матиас Курьоризлиза
Мехди Букаси  Мехди Букасивлиза
87' Родриго Енрике  Родриго Енрикежълт картон
83' Исмаил Иса  Исмаил Исаизлиза
Илия Димитроввлиза Илия Димитров
73' Rodrigo Vilela  Rodrigo Vilelaизлиза
Леандро Андраде  Леандро Андрадевлиза
69' Васил Панайотов  Васил Панайотовгол
Андриан Краевизлиза Андриан Краев  59'
Насиру Мохамедвлиза Насиру Мохамед
Матео Стаматовизлиза Матео Стаматов
Орлин Старокинвлиза Орлин Старокин
55' Матиас Курьор  Матиас Курьоргол
45' Илиан Илиев  Илиан Илиевчервен картон
40' Илиан Илиев  Илиан Илиевжълт картон
Мартин Райнов
20'
55'
Матиас Курьор
69'
Васил Панайотов

Добави коментар Коментари (28)

Димитър Ангелов (Гост) 28 отговор
26 октомври 2020 | 11:17

Илияне Илияне по слаба защита от Черно море няма единствено Димов ти нямаш и футболисти вратаря Димов, Панайотов, Куриор и Исата може да не вкарва но асицтениите ги прави другите са кръгла нула Рейтинг: 0 1

Яяя (Гост)
26 октомври 2020 | 17:25

Къв си ти ве мишок Рейтинг: 1 1

николай (Гост) 27 отговор
26 октомври 2020 | 09:27

Илияне, ти си прост човечец..там където си ял хляб, не се плюе... #остани си дребна душица Рейтинг: 0 5

до Николай (Гост)
26 октомври 2020 | 10:58

Прост си ти! Илиан със "а" е черноморец, каун недоебан! Икога е плюл, по клуба, който не му е първи в кариерата? А? Какво лошо е казал? Но само кауни като тебе пишат такива помии. Рейтинг: 4 0

25 октомври 2020 | 12:18

Да му ядете х_я на Илиян всички злобни комплексари. Илиян е номер 1... Рейтинг: 12 0

25 октомври 2020 | 07:56

Вижте внимателно на видеото при първия гол 6 номер Найденов как е 2 метра пред голмайстора на Черно море,онзи го заобикаля,нашият стои като чукан,при втория гол същият този Найденов подава безобразно с глава на противтиков футболист,и то без да е притекнявян от никой в ситуацията и следва втори гол!Или е тотално слаб футболист,или,което е по вероятно според мен под диктовката на Наско извърши тези безчинства! Рейтинг: 5 12

25 октомври 2020 | 11:14

Каква е тя тая хляб бе хахаха. А то такавата ракия няма ли да я спираш хахаха Рейтинг: 9 0

25 октомври 2020 | 02:01

тия невзрачни отбори като Черно Море,Берое и Славия били Левски веднъж на 50 г.и изпадат в умопромечение... .Айде изтрезнейте вече,че това ще ви е за последно! Рейтинг: 4 38

пиперлия (Гост)
25 октомври 2020 | 02:58

Хахаха, специално пък Берое от 2015г.има една ли две загуби от Левски и сте им абонат на геренбахче. Рейтинг: 28 2

Славия325 (Гост)
25 октомври 2020 | 06:56

Миланисте, през 2020г. балансът на Левски със Славия е 0:3. Без традиционното от десетилетия съдийско бутане синият отбор като игра и резултати е един от многото. На Черно море честито, голям кеф си е да ги биеш на Герена! Рейтинг: 30 1

До пиперли (Гост)
25 октомври 2020 | 06:57

Само в последни 10 години имате 5.6 победи, а преди това когато бяхме силни неможехте да ми ните центъра бе марулчо! Рейтинг: 3 19

25 октомври 2020 | 11:20

2015г кой ве кой ви победи в Бургас. Още изпитвам душевен оргазъм като гледам репортажа от този мач. 119минута голям кеф. Рейтинг: 9 0

ВАРНА (Гост) 14 отговор
25 октомври 2020 | 00:59

СЪДИЯТА НЕ УСПЯ ТОЗИ ПЪТ И МОРЯЦИТЕ ИМ ПОКАЗАХА, БРАВО ИЛИЯНЕ Рейтинг: 37 5

Вижоще

БГ Футбол

ЦСКА-София изпусна Клуж, Али Соу не успя да се превърне в герой (видео и галерия) 03 декември 2020 | 23:53
Пета поредна загуба за Лудогорец в Европа (видео) 03 декември 2020 | 21:45
Кери се скъса да хвали Акрапович, ето какво е постигнал за престоя си на "Армията" (видео) 04 декември 2020 | 00:15
Камерунецът в ЦСКА-София: Не съм крадец, ще потърся правата си в съда 03 декември 2020 | 15:58
Изписаха Венци Стефанов 03 декември 2020 | 11:45
Берое се разделя с основен футболист 03 декември 2020 | 09:45
ЦСКА-София взима трима нови през зимата 04 декември 2020 | 04:33
ЦСКА-София пуска календар с разчупен и модерен дизайн 04 декември 2020 | 03:56
Соу: Заслужавахме да спечелим, трябва да се старая повече 04 декември 2020 | 00:33
Бруно: Не се намери кой да завърши атаките, но ще се оправим (видео) 04 декември 2020 | 00:03
Десподов: Първите 15 минути добре, после не знам какво се случи (видео) 03 декември 2020 | 23:39
Ивайло Петев на крачка от ново престижно назначение 03 декември 2020 | 23:20
Ричи Де Лает: Имах късмет, че няма ВАР 03 декември 2020 | 23:16
Владо Стоянов: През пролетта ще изглеждаме по-добре (видео) 03 декември 2020 | 23:05
Генчев: Едно полувреме не е достaтъчно 03 декември 2020 | 22:45
Фийни: Намираме се в добра форма, трябва да продължим 03 декември 2020 | 19:08