Краев и Мидтиланд поведоха в Дания след впечатляващ обрат срещу Брьондби 25 октомври 2020 | 11:32
Българският национал Божидар Краев и Мидтиланд направиха впечатляващ обрат срещу един от основните си конкуренти за титлата на Дания Брьондби. Шампионите спечелиха гостуването си в столицата с 3:2, след като до 62-ата минута губеха с два гола, а победното попадение падна в 93-ата минута. Двубоят беше от 6-ия кръг на датската Суперлига, а този успех прати Мидтиланд на първо място, измествайки именно "жълто-сините". Краев бе титуляр за участника в Шампионската лига, като остана на терена до 75-ата минута. Той игра зад нападателя в схемата 4-2-3-1.
Първата част бе изцяло за домакините, които поведоха в 16-ата минута с гол на Бруус, а до края на първата част отличните изяви на гостуващия вратар и гредата спасиха шампионите от втори гол в тяхната врата.
Втората част започна отново с по-добра игра на Брьондби, който в 51-ата минута вече водеше с два гола. Този път точен бе Линдстрьом. Дрейер върна едно попадение за "червените" в 62-ата минута, а с хубаво изпълнение от фаул Систо изравни в 73-ата минута. Секунди след това Краев напусна терена, малко след това пък червен картон за домакините получи Ростед, в 80-ата минута.
Тази ситуация още повече разклати Брьондби, който допусна пълен обрат в последните секунди на продължението, когато след центриране от корнер Святченко бе точен.
Четвъртата победа на Мидтиланд през тази кампания изведе тима на първо място с 13 точки, а Брьондби, който стартира сезона с четири поредни успеха, загуби втори пореден мач и остана на второ място с 12 точки.
През седмицата Краев и Мидтиланд гостуват на Ливърпул в мач от Шампионската лига.

25 октомври 2020 | 15:11

Тоя е най набедения играл в национала.накого ли си плща.спрете да пишете за палячовци. Рейтинг: 3 0

Бат Сали (Гост) 14 отговор
25 октомври 2020 | 15:09

Това е играч... Евала бате... Гордеем се с теб? Достойно се представяш в Шампионска лига... Ти си грач на годината...??? Позор за българския футбол!!! Рейтинг: 5 0

Toni (Гост) 13 отговор
25 октомври 2020 | 15:06

наи слабия напададет който е играл за национала. Явно добре си плаща на менаджер и раководитело на лоромпираното бфс Рейтинг: 2 2

25 октомври 2020 | 14:51

Няма ли кой да му каже на това момче да вземе да се подстриже. Изглежда нелепо с тази рунтава коса. Рейтинг: 1 3

1912 (Гост) 10 отговор
25 октомври 2020 | 14:40

Не помня Едисон Йорданов да призоваваше народът да се гордее с него, когато Дюделанж влезнаха в Лига Европа... Рейтинг: 2 2

Божо Краев (Гост) 9 отговор
25 октомври 2020 | 14:33

Преди мечтаех за Футболист на България, сега за Златната Топка, ...еми еволюирам, батки! Рейтинг: 6 2

ONLINEPARI (Гост) 8 отговор
25 октомври 2020 | 14:16

КАК ДА СПЕ ЧЕЛИТЕ 999$ НА МЕСЕЦ ЧРЕЗ ИНТЕРНЕТ И ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ОТ ВКЪЩИ. 100% РАБОТЕЩА СИСТЕМА. ВИЖТЕ ТУК. -----------------B G S E C U R E - P T C - S I T E - C O M Рейтинг: 0 0

25 октомври 2020 | 13:13

България цяла тебе гледа, Божокрайка! Евала прическа. Ще останеш в аналите! Рейтинг: 17 2

Слован бие без Божиков 22 ноември 2020 | 21:17
Отборът на Радослав Димитров се настани сред лидерите в Румъния (видео) 23 ноември 2020 | 21:58
Комичен гол в 97-ата минута спаси тима на Страхил Попов (видео) 23 ноември 2020 | 06:04
Шарлероа с нова грешна стъпка (видео) 22 ноември 2020 | 23:05
Мартин Минчев не спаси Спарта от домакински провал (видео) 22 ноември 2020 | 21:35
Божидар Чорбаджийски и тимът му с важно равенство в Полша 22 ноември 2020 | 20:51
Станислав Шопов остана на пейката при равенство на Хееренвеен 22 ноември 2020 | 20:42
Невероятен гол на Пашов донесе успеха на Академика (видео) 21 ноември 2020 | 16:15
Стяуа подготвя интересен трансфер през зимата 21 ноември 2020 | 09:35
Българин с първа тренировка за Фиорентина, направи асистенция пред Прандели 19 ноември 2020 | 16:50
Актобе пожела Стойчо Младенов 16 ноември 2020 | 13:26