Селтик с трети пореден мач без победа 25 октомври 2020 | 17:05
Селтик записа трети пореден мач без победа, след като завърши 3:3 при гостуването си на Абърдийн. Преди седмица "детелините" загубиха дербито с Рейнджърс, а преди няколко дни отстъпиха на Милан в Лига Европа.

След днешното равенство тимът на Нийл Ленън изостава на три точки от лидера Рейнджърс, който играе по-късно днес, но преди тази среща и двата отбора за изиграли по 11 мача.

Първото полувреме на мача в Абърдийн не предвещаваше голово шоу. Домакините откриха малко преди почивката с гол от дузпа на Люис Фъргюсън. Макгрегър изравни в 52-ата минута, но Хеджис отново изведе тима на Дерек Макилнес напред.

Селтик осъществи обрат в рамките на две минути след попадения на Грифитс и Кристи от дузпа. Гостите вече виждаха трите точки, когато в добавеното време Фъргюсън отново се разписа от дузпа и изравни за крайното 3:3.

Добави коментар Коментари (1)

Стан (Гост) 1 отговор
25 октомври 2020 | 19:40

Крайно време беше да започнат да сгъват цирка. Освен това имат тежка програма в следващите 3 седмици до почивката за мачовете на националните отбори. Няма да се изненадам да уволнят Нийл Ленън дотогава. Като фен на Рейнджърс, се надявам да го задържат. Рейтинг: 3 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

AA (Гост)
26 октомври 2020 | 20:33

Реално погледнато, изостават само с 3 точки. До почиваката за нац. отбори имат само 1 мач от шампионата, другото е Лига Европа и купата. Уволнение ми се струва невъзможно. Рейтинг: 1 0

Европейски футбол

Кавани успя да се забърка в скандал малко след звездното си представяне, рискува три мача наказание 30 ноември 2020 | 09:45
Раул Хименес е със счупен череп, претърпял е операция 30 ноември 2020 | 11:27
Лапорта представи кандидатурата си: Ще трябва да вземем куфарите и да продаваме 30 ноември 2020 | 13:23
Моуриньо: Тотнъм е пони в надбягването с големите коне в Премиър лийг 30 ноември 2020 | 10:18
Арсенал с най-слаб старт от 39 години 30 ноември 2020 | 02:49
Неймар подобри постижение на Ибрахимович 29 ноември 2020 | 05:21
Играят тези, които са във форма, не правя ротации, обяви Гуардиола 30 ноември 2020 | 13:09
Талант на Спортинг отказва да преподпише заради Ливърпул, твърдят в Португалия 30 ноември 2020 | 13:07
Де Хеа минава прегледи днес, под въпрос за ПСЖ 30 ноември 2020 | 12:16
Артета не е притеснен за поста си 30 ноември 2020 | 11:36
Лампард: Не ни достигна малко магия 30 ноември 2020 | 10:26
Слуцкий подложи крак на любимия си ЦСКА М (видео) 30 ноември 2020 | 05:39
Уфа разгроми друг от аутсайдерите (видео) 30 ноември 2020 | 05:08
Урал повали Сочи с късен гол (видео) 30 ноември 2020 | 04:41
Спартак (М) настигна Зенит и ЦСКА (видео) 30 ноември 2020 | 04:06
Слован гази без Божиков (видео) 30 ноември 2020 | 03:37