Юве с ново реми, този път като домакин (видео) 25 октомври 2020 | 23:43

Отборите на Ювентус и Верона завършиха наравно 1:1 на "Алианц Стейдиъм" в късния мач от неделната програма на петия кръг в Серия "А". Попаденията отбелязаха резервите Андреа Фавили (60') за гостите и Деян Кулушевски (77') за домакините. Това е трето шампионатно реми за "бианконерите" през този сезон, но за разлика от предишните две срещу Рома (2:2) и Кротоне (1:1), това беше постигнато на техния стадион.

Четири бяха новите имена в състава на Андреа Пирло след победата с 2:0 над Динамо (Киев) в Шампионската лига. Титуляри бяха Мерих Демирал, Артур, Федерико Бернардески и Пауло Дибала. Наставникът спази обещанието си и за първи път през този сезон аржентинският нападател стартира от първата минута, като си партнираше с Алваро Мората, който вкара предишните три гола на тима. Верона пък бяха подредени в 3-4-3, като атаката бе водена от Никола Калинич, а по двата фланга играеха Матиа Дзакани и Ебрима Коули. В този мач домакините играха с четвъртия си екип, който е изработен от музикалния изпълнител и моден дизайнер Фарел Уилямс. В 16-ата минута Коули се разписа, но голът не беше зачетен поради негова засада. Пет минути по-късно Бернардески беше изведен на добра позиция, но Марко Силвестри изби неговия изстрел. Последваха неточни удари на Калинич и Алън Емпереур за гостите и на Данило за домакините. В 37-ата минута Бернардески поиска дузпа за фаул на Давиде Фараони срещу него, но съдията не уважи претенциите му. В 41-ата Хуан Куадрадо отправи мощен шут, който разтресе напречната греда. В 45-ата Мората прати топката в противниковата мрежа с прекрасен прехвърлящ удар, но след намесата на ВАР попадението беше отменено заради много тънка засада. В 56-ата минута Дзакани пробва изстрел от далечно разстояние, който беше избит в корнер. Четири минути по-късно именно той намери Фавили на точката на дузпата, като резервата откри резултата в полза на "мастифите". Оказа се обаче, че нападателят се е контузил при своя гол и така трябваше принудително да напусне терена. В 64-ата минута реферът подмина претенциите на Аарън Рамзи за дузпа. В 72-ата Силвестри улови топката след удар по земя на Мората. Две минути след това капитанът на "бианконерите" в тази среща Леонардо Бонучи получи мускулно разтежение и беше принудително заменен.  В 76-ата минута напречната греда отново спаси "жълто-сините", този път след шут на Дибала от дъгата на наказателното поле. Още при следващата си атака обаче "Старата госпожа" изравни резултата. Това стана с удар по земя на резервата Кулушевски. В 81-ата минута изстрел на Дибала профуча покрай вратата. Пет минути по-късно той се отчете с нов пропуск. В добавеното време двата отбора влязоха в пререкание. То бе започнато от Кулушевски и Фараони, като двамата бяха санкционирани с жълти картони. След това Силвестри спаси опасни удари на Дибала, Мората и Куадрадо. Така той запази точката за своя тим. Ювентус е пети в класирането с актив от 9 точки, а с една по-малко Верона е осми.

ЮВЕНТУС - ВЕРОНА 1:1

0:1 Фавили (60')
1:1 Кулушевски (77')

Ювентус: Шчесни, Данило, Бонучи, Демирал, Куадрадо, Артур, Рабио, Бернардески, Рамзи, Дибала, Мората

Верона: Силвестри, Ловато, Чечерини, Емпереур, Фараони, Виейра, Тамезе, Лазович, Коули, Дзакани, Калинич

Джанлука Фработавлиза Джанлука Фработа
69' Алън Емпереур  Алън Емпереуржълт картон
62' Андреа Фавили  Андреа Фавилиизлиза
Антонин Барак  Антонин Бараквлиза
Федерико Бернардескиизлиза Федерико Бернардески  61'
Деян Кулушевскивлиза Деян Кулушевски
60' Андреа Фавили  Андреа Фавилигол
56' Дарко Лазович  Дарко Лазовичжълт картон
55' Федерико Чечерини  Федерико Чечериниизлиза
Джанмарко Маняни  Джанмарко Манянивлиза
Никола Калинич  Никола Калиничизлиза
Андреа Фавили  Андреа Фавиливлиза
51' Адриен Тамезе  Адриен Тамезеизлиза
Ivan Ilic  Ivan Ilicвлиза
39' Роналдо Виейра  Роналдо Виейражълт картон
0
60'
Андреа Фавили
Деян Кулушевски
78'

26 октомври 2020 | 11:41

Съгласен съм ,че съдиите свирят малко тенденциозно като се подминават явни нарушения ,но това не е драма,даже по-добре така,че да не реват другите ,че са ни бутали. Спрете с тия глупости за Дибала,личи си че не е във форма,но е по-добре от който и да е,а формата се добива с игра.Иначе на Бернардески трябва да му се забрани да играе или поне при решен мач`,от негов грешен пас стана гола,да не говорим ,че преди това си беше безполезен,освен да пропусне сам срещу вратаря. Аз съм доволен като виждам потенциала от момчета като Колушевски и Киеза, Артур ще пасне идеално в средата. Мората се раздава за Юве на 200% и дано продължава да му върви играта.Като се върне Роналдо и с Киеза в ротацията,дано бернардески влиза само за купата.Иначе Пирло поставя играчите поне на правилните позиции и е тактически по разнообразен.Доволен съм от това което виждам,точките ще ги наваксаме. Рейтинг: 6 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Juve.10 (Гост)
26 октомври 2020 | 12:31

Те това имах в предвид. Ако не се свири тенденциозно.Ако се завърнат всички ,резултатите ще дойдат. Да се обвинява Пирло е меко казано нелепо,след като са минали само 5-6 мача ,при тези проблеми със състава който има. Никой не се е родил научен,а до момента според мен се справя добре с изключение на това че пуска играчи като Бернардески,но явно му дава време да играе за да го продадат. Рейтинг: 3 1

ZZZ (Гост)
26 октомври 2020 | 13:37

Бе кои ви свири тенденциозно бе селски Торинци ! У Европа нямате титла 17865 години ,у Италия на 8 краднати една с игра сте взели ! Юве 10 ...хуве 20 -трапер 30... Отбора ви осъден за подкупи и уредени мачове - те съдиите плюят ! Мангали Рейтинг: 6 5

juve_fan (Гост)
26 октомври 2020 | 15:14

След като Роналдо е извън групата , Киеза е наказан ,а Колушевски играе всеки мач`,нормално да даде шанс на тоя кривак,точно да го види колко може. Затова казвам,че съм оптимист ,защото виждам много хубави неща от новите ,а треньора играе с правилни позиции и добри схеми,като се върне и Сандро ,Роналдо и Киеза ,бернардески спокойно може да почне да носи води. А за този картонения мога само да кажа ,да смени спорта. Рейтинг: 1 1

Ba (Гост) 47 отговор
26 октомври 2020 | 11:39

Първото полувреме беше проспано. Какво се оплаквате от съдията? Да не играе той? Ако Мората или Фработа бяха вкарали положенията в последните 5 минути надали някой щеше да споменава спорните отсъждания. Ювентус трябва да играят по-добре от това. Кулушевски трябва да е твърд титуляр. Рамзи само той си знае какво игра този и предния мач. Бентанкур трябваше да играе вместо Рамзи или поне Пирло да беше вкарал Кедира, че той поне може да върже някой друг пас. Дано Пирло намери правилния състав и накара отборът да играе като в последните 20 минути на този мач. Рейтинг: 6 2

Juve.10 (Гост) 46 отговор
26 октомври 2020 | 10:25

Чета ви глупостите и не мога да повярвам че сте ги писали даже. Трети пореден мач`съдиите ни режат очевадно за всичкkи. Играта на отбора може да не е на ниво,поради липса на основни футболисти,смяна на схема,нов треньор и още хиляда неща,но основното е че не ни оставят да играем. Като ми говорите за равностоен мач`с Верона ,някой да ми каже ,колко от атаките ,та даже и гола стнаха след фауловер срещу наши футболисти ,отнемане на топката и контра. Колко дузпи не свириха,колко фаула не бяха свирени ????????? Може Пирло да не взема правилните решения,но това всичкkи го знаехме от самото начало.Въпреки това отбора не играе зле,просто трябва няколко футболиста да не стъпват на терена ,а други да се върнат в игра. Няма да стане с магическата пръчкkа,а ще трябва време и това го знаят и децата. Колкото и да го въртите и усуквате е ясно е дно-Решили са да ни свалят от върха ,всячески.Форца Юве. Рейтинг: 7 14

vieri32 (Гост)
26 октомври 2020 | 11:14

я се прегледай ве Капут10,къде ва режат бе смотаняк,туй ви е мястото,Интер всеки кръг по една не свирена дузпа в тяхна полза има Рейтинг: 9 8

26 октомври 2020 | 11:18

Я си еб,и маййаката бе пе,дал,Никой не ти е искал мнението. Рейтинг: 5 5

J (Гост) 45 отговор
26 октомври 2020 | 10:14

Дибала не е във форма ,защото не играл доста време . Първо беше контузен после болен от Корона вирус , после пак контузен и после леко болен , на фона на това да искаш увеличение на заплата от 7 мил. на 11 мил. Изглежда доста нагло .... и то по време на пандемия и почти празни трибуни ... тази алчност дразни .. . Рамзи постояно се контузва за това не може да влезе във форма . Трябва ни сериозен атакуващ халф : бърз , техничен , който да дава голови пасове и да може да вкарва и той . По възможност млад талант надъхан . И имаме голям проблем с крайните защитници липсва им класа ... Рейтинг: 3 3

Ювефен (Гост) 44 отговор
26 октомври 2020 | 09:45

Никак не ми харесва играта на отбора. Вероятно многото нови играчи и новия треньор са причините, но в момента играем хаотично и само проблясъците на някои от по-добрите футболисти ни помагат да не загубим мача. При първия сериозен съперник очаквам разгром. Просто не ми се мисли! Рейтинг: 6 3

haha (Гост) 43 отговор
26 октомври 2020 | 09:28

Юве за 10 години напред си имаха гарантирана поне титла с който и да е що-годе кадърен треньор.. За какво им беше да слагат Пирло, където няма никакъв опит, ходи ги питай Рейтинг: 7 4

Интер (Гост)
26 октомври 2020 | 09:34

Ами държат съдии и на много тимове дадоха под наем футболисти - за да вземат към наема и 3 точки ! Но Пирло мега - хипер СЛАБ треньор ! Рейтинг: 8 9

vinciamo senza rubare (Гост) 42 отговор
26 октомври 2020 | 09:27

И кво толко е станало Х направили ??? И кво ? Ми те и с кротоне си въртят равни...и в Европа не помня от колко години нямат титла ! Тренер - ПАЛЯК , с О титли,0 финали, и ,0 опит - Верона не са им сателит ! 30млн за дузпаджия е те затова няма кинти за свестен тренер ! То и Стоичков бе супер игра4 ..ама за тренер - НЕ СТАВА ! Рейтинг: 10 6

Алкохоликът от Лудогорец (Гост) 41 отговор
26 октомври 2020 | 08:42

Ювентус без БОГ КРИСТИАНО РОНАЛДО са слабаци!Дано скоро се върне краля на футбола и да къса мрежите на противниците. Рейтинг: 4 8

Трофея (Гост) 40 отговор
26 октомври 2020 | 07:31

нонстоп клатят двете ми тимчета Рейтинг: 4 2

Гошо Петков (Гост) 39 отговор
26 октомври 2020 | 06:11

Дибала е излишен няма втори централен нападател. Халфовете не са влезли в ритъм още. Рабио играе доста по-добре, но още му липсва остротата от ПСЖ. За мен големият проблем е в защита много се разчита на Бонучи, но той не оправдава доверието в него последните години. Капитанската лента също е голяма отговорност не е нормално да я носи Дибала! Липсват играчи с характер в Ювентус вече са малко. Дибаламси играе негов футбол бави топката и само дрибъл. Има една голяма дупка между халфовата линия и защитата това е голям проблем. Също не съм сигурен дали Пирло ще остане до края на нова година!Аниели последните години започна да мисли, че е най-големият президент и се самозабрави. Парите намаляват и вече се усеща. Но да не забравяме, че имаме много контузени те трябва да се върнат скоро. Успешна седмица бъдете здрави и победа срещу Барселона това ви пожелавам. Рейтинг: 10 12

WTF (Гост)
26 октомври 2020 | 12:11

"До края на нова година"? ?? Рейтинг: 3 0

1908 (Гост) 38 отговор
26 октомври 2020 | 00:52

Болни мосаци..веднаж да свири нормално съдията..и кво реване...срам нямат...ЕДИНСВЕНОТО,КОЕТО НЕ ВИЖДАМ Е КАК ЩЕ ДОБУТАТ ТОЗИ СМЕШЕН РЕФЕРЕНТУС ДО ТИТЛА... Рейтинг: 17 11

Юве (Гост)
26 октомври 2020 | 11:47

Неука мерда! Рейтинг: 1 4

Тодор Радев (Гост) 37 отговор
26 октомври 2020 | 00:31

Вземете си оправете секцията за коментари ако искате сериозни такива,некадърници. Рейтинг: 11 6

Конте: Предишният ни мач с Болоня много ме ядоса 04 декември 2020 | 17:19
От Ювентус признаха: Паратичи е въвлечен в делото по случая “Луис Суарес” 04 декември 2020 | 19:09
Пирло: Това дерби е много важно 04 декември 2020 | 20:58
Роналдо спечели месечната награда в Серия “А” 04 декември 2020 | 19:32
Боатенг: Милан играе най-добрия футбол в Италия с неизвестни играчи 04 декември 2020 | 21:31
Защитник на Милан е с мускулна травма 04 декември 2020 | 20:27
Свещеници са против преименуването на “Сан Паоло” 04 декември 2020 | 15:19
Размяна между Интер и ПСЖ пропаднала в последния ден на трансферния прозорец 04 декември 2020 | 14:49
Съдът счете изпита на Луис Суарес за "фарс", вече има наказани 04 декември 2020 | 14:26
Калафиори след страхотния дебютен гол за Рома: Това е сбъдната мечта 04 декември 2020 | 13:18
Наполи опитва да отмъкне млад талант на Челси 04 декември 2020 | 13:07
Пауло Фонсека: Целта беше първото място в групата и я постигнахме 04 декември 2020 | 12:58
В Наполи предлагат нов договор на Гатузо 04 декември 2020 | 07:29
Пиоли след обрата срещу Селтик: Момчетата искаха да проверят дали съм оздравял от коронавируса 04 декември 2020 | 05:19
Троен възел се завърза в група F 04 декември 2020 | 00:14