Черноломец (Попово) пожали Тополи само с 3 гола 25 октомври 2020 | 21:26
Футболистите на Черноломец (Попово) победиха  с класическото 3:0 Тополи 2010 като домакин в среща от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига.
Светкавица оглави класирането на Североизток след трудна победа над Лудогорец 3
Беадир Беадиров се превърна в герой за Черноломец, като реализира два гола във вратата на Пламен Роев в 30-ата и 40-ата минута. През втората част поповчани бяха пълни господари на терена, но реализираха само едно попадение чрез Мехмед Сабри в 75-ата минута.
Септември 98 прегази Ботев (Нови пазар)
Победата прати тима от Попово на пето място във временното класиране. В следващия кръг Черноломец  гостува на Лудогорец 3, докато Тополи 2010 отново гостува, този път на Дунав.

САЛИМ САЛИХ

Добави коментар Коментари (1)

Росен (Гост) 1 отговор
26 октомври 2020 | 17:35

Много добре играят Черноломец,ако не им пречат съдиите ще са по напред в класирането. Рейтинг: 9 0

БГ Футбол

Тодор Неделев и компания пред Sportal.bg: Никой от нас не се е скатавал! Ще оставим душите си на терена 30 ноември 2020 | 19:08
Валентин Железов ще свири мача между Левски и Локомотив (Пловдив) 30 ноември 2020 | 22:14
Отложиха Етър - Царско село заради сериозния сняг във Велико Търново 30 ноември 2020 | 17:58
Бивш треньор на ЦСКА-София може да изведе Клуж срещу "червените" 30 ноември 2020 | 16:04
Добри новини за Ботев! Тодор Неделев се размина с тежка контузия 30 ноември 2020 | 19:24
Славия вдига контузените 30 ноември 2020 | 06:03
Президентът на УЕФА изпрати съболезнователно писмо в памет на Димитър Ларгов 30 ноември 2020 | 21:50
Любо Пенев: Утре ще бъде още по-лошо 30 ноември 2020 | 18:42
Томаш: Искаше ми се мачът да се играе днес 30 ноември 2020 | 18:33
Пирин си върна треньор от Лудогорец 30 ноември 2020 | 17:50
Лудогорец представи Захари Сираков 30 ноември 2020 | 15:50
Бивш кмет на Пловдив: Вбеси ме бездушната игра на Ботев, Локомотив да се готви за реванш! 30 ноември 2020 | 15:44
Отложиха мач от Втора лига заради снега, Етър - Царско село е под въпрос 30 ноември 2020 | 15:30
Техническа грешка донесе още една заплата на бивши футболисти на Хебър 30 ноември 2020 | 15:08
Бранител на Кариана вече има три оферти 30 ноември 2020 | 15:05
Последният във Втора лига прибира провинил се в Левски 30 ноември 2020 | 14:39