Божиков остана на пейката за Слован в дербито с Дунайска Стреда 26 октомври 2020 | 01:23
Българският национал Васил Божиков изненадващо остана на пейката в дербито между Дунайска Стреда и Слован (Братислава) от 11-ия кръг на първенството на Словакия. това бе пряк сблъсък между първия и втория в класирането, но капитанът на гостите не бе включен сред титулярите и не се появи в игра.

Иначе мачът завърши при резултат 1:1. Слован взе преднина след автогол на Доминик Крузляк 26-ата минута, но домакините изравниха в 34-ата минута с попадение на Андрия Балич.

Това реми запази статуквото в класирането, като Дунайска Стреда държи първото място с 28 точки, а Слован е на 2-ата позиция с 26 точки.

Добави коментар Коментари (2)

Гост (Гост) 2 отговор
26 октомври 2020 | 11:38

Дано да седиш на пейката до края на живота си....за всичко,което причини на Ева Рейтинг: 0 1

до гост (Гост)
26 октомври 2020 | 13:42

Ева го заряза. Друг е въпросът защо го направи след като уж много го обичаше. Ако знаете защо кажете? Рейтинг: 1 0

Гост (Гост) 1 отговор
26 октомври 2020 | 04:22

Българи зад граница

Стойчо Младенов: Ще се радвам да остана в Казахстан 01 декември 2020 | 01:23
Нова травма отлага завръщането на Гълъбинов 01 декември 2020 | 10:48
Льовен с Малинов се бори, но не издържа в трилър с Антверп 01 декември 2020 | 00:46
Алекс Колев си търси нов отбор 01 декември 2020 | 02:44
Отборът на Пламен Димов завърши сезона с шеста поредна загуба 30 ноември 2020 | 21:16
Слован гази без Божиков (видео) 30 ноември 2020 | 03:37
Тимът на Саид Ибраимов завърши втори в Казахстан, Стойчо Младенов седми 30 ноември 2020 | 12:25
Изненадваща загуба за Олимпия, Лясков не влезе (видео) 30 ноември 2020 | 03:10
Бивш нападател на Славия вкара за тима на Вутов 29 ноември 2020 | 22:35
Минчев и Спарта се върнаха към победите в Чехия (видео) 29 ноември 2020 | 21:16
Мидтиланд с равенство у дома, Краев пак влезе в края (видео) 29 ноември 2020 | 02:49
Генк не показа милост срещу тима на Велковски 28 ноември 2020 | 21:41
Отборът на Чорбаджийски се отлепи от дъното (видео) 28 ноември 2020 | 21:10
Силен мач на Жоро Костадинов срещу Зенит (видео) 28 ноември 2020 | 15:55
Хайдук с Кристиан Димитров взе трудна победа като гост 24 ноември 2020 | 21:39
Мартин Тошев с ново попадение в Казахстан (видео) 24 ноември 2020 | 20:43