Кайсар на Стойчо Младенов записа загуба в Казахстан 26 октомври 2020 | 11:53

Воденият от Стойчо Младенов отбор на Кайсар загуби при гостуването на Жетису в мач от 15-ия кръг на първенството на Казахстан. Поражението остави Кайсар на пето място в таблицата с 20 точки, на 18 точки след лидера Кайрат Алмати.

За Кайсар като титуляр започна българинът Алекс Колев, който получи червен картон малко преди края на първото полувреме и остави своя отбор с 10 души цяло второ полувреме.

Аслан Дарабаев откри за Жетису в 29-а минута, а макар и в намален състав, резервата Елвин Фортес изравни за Кайсар в началото на втората част. Давид Мавутор и Айбар Жаксиликов отбеляза два гола в в 71 и 80-а минути и Жетису записа първа победа от месец насам.