Националът Камен Хаджиев е с контузия в глезена 26 октомври 2020 | 14:16

Националът Камен Хаджиев е с контузия в глезена и ще бъде извън игра за неопределено време. Хаджиев е получил травмата на тренировка на унгарския си клуб Академия Пушкаш миналия четвъртък.

Централният бранител ще премине днес обстойни медицински изследвания, след които ще има повече яснота за сериозността на състоянието му и за периода за възстановяване.

Хаджиев е ключова фигура в центъра на отбраната на Академия Пушкаш, а отсъствието му заради контузията веднага се отрази на отбора, който снощи загуби с 0:3 гостуването си на Дьошдьор в първенството.

Добави коментар Коментари (1)

Денев (Гост) 1 отговор
26 октомври 2020 | 22:54

Този не е национал! Няколко пъти искам да ми кажете кой е , но все грешно инфо! Рейтинг: 0 0

Българи зад граница

Мартин Минчев не спаси Спарта от домакински провал (видео) 22 ноември 2020 | 21:35
Комичен гол в 97-ата минута спаси тима на Страхил Попов (видео) 23 ноември 2020 | 06:04
Шарлероа с нова грешна стъпка (видео) 22 ноември 2020 | 23:05
Невероятен гол на Пашов донесе успеха на Академика (видео) 21 ноември 2020 | 16:15
Краев влезе за секунди при победа на Мидтиланд (видео) 22 ноември 2020 | 23:23
Слован бие без Божиков 22 ноември 2020 | 21:17
Божидар Чорбаджийски и тимът му с важно равенство в Полша 22 ноември 2020 | 20:51
Станислав Шопов остана на пейката при равенство на Хееренвеен 22 ноември 2020 | 20:42
Стяуа подготвя интересен трансфер през зимата 21 ноември 2020 | 09:35
Българин с първа тренировка за Фиорентина, направи асистенция пред Прандели 19 ноември 2020 | 16:50
Актобе пожела Стойчо Младенов 16 ноември 2020 | 13:26
Николай Костов отказа да поеме последния в Украйна 15 ноември 2020 | 23:16
Георги Костадинов вече не е с коронавирус 13 ноември 2020 | 17:12
Станислав Шопов направи неофициален дебют за Хееренвеен 11 ноември 2020 | 19:01
Cтрахил Попов за първи път попадна в идеалния отбор на кръга в Турция 11 ноември 2020 | 15:41
Стойчо Младенов напуска Кайсар - наставникът: Предупредих ръководството 10 ноември 2020 | 18:32