Интер не си вкара положенията в Украйна и си усложни ситуацията (видео) 27 октомври 2020 | 21:50
Интер направи второ поредно равенство в груповата фаза на Шампионската лига. "Нерадзурите" завършиха 0:0 при гостуването си на Шахтьор и ситуацията им в групата изглежда доста сложна, като се има предвид, че ги очакват два двубоя с Реал Мадрид.

Отборът на Антонио Конте доминираше през цялата среща, като предимството му бе по-голямо през първото полувреме. Италианците обаче не реализираха положенията си. Лукаку и Барела удариха греди, а след почивката Лаутаро Мартинес направи непростим пропуск.

Главен рефер на двубоя бе българският съдия Георги Кабаков. Това е негов трети мач в груповата фаза на Шампионската лига и първи за този сезон. Той ръководи добре мача, но от Интер не останаха доволни заради една ситуация през второто полувреме, когато искаха дузпа за нарушение срещу Лукаку.

От началото Интер имаше сериозно предимство по отношение владението на топката, но домакините се бяха настройли да разчитат на контраатаки. "Нерадзурите" обаче започнаха да създават положения.

В 16-ата минута Лукаку бе изведен на великолепна позиция, но не успя да преодолее излезлия Трубин. Топката се върна в белгиеца, който намери Барела. Халфът отправи удар от въздуха, а кълбото се удари в горната греда. Последваха още две опасности пред вратата на украинците.

Барела се озова с топката в наказателното поле, финтира и стреля, но в тялото на вратаря. След това се оказа и че е имало засада. Опасен удар на Лукаку с глава след ъглов удар мина на сантиметри от лявата греда.

В този период тимът на Конте напълно доминираше. Защитата на Шахтьор не можеше да се справи с Лукаку, а и Хакими й създаваше сериозни проблеми по дясното крило. След като оцеляха на натиска на съперника, домакините успяха малко да изнесат играта и дори стигнаха до 2-3 удара, които не затрудниха Ханданович.

Три минути преди почивката италианците отново бяха близо до откриване на резултата. Кабаков отсъди нарушение на Бондар срещу Видал. Украинците оспорваха решението, но българският рефер бе напълно прав, тъй като бранителят влезе много остро, въпреки че стигна и до топката.

Лукаку отправи прекрасен удар от фаула, но вратарят Трубин направи изключително спасяване, като успя да отклони топката, която се удари в горната греда и излезе в ъглов удар.

Второто полувреме също бе под диктовката на Интер, като отборът на Антонио Конте продължаваше да не се възползва от шансовете си. В 54-ата минута Лаутаро Мартинес направи най-големия пропуск. Аржентинецът не успя отблизо да уцели опразнената врата, като прати топката покрая нея.

След почивката домакините успяваха по-успешно да се противопоставят и превърнаха мача в битка. Гостите пък по-трудно стигаха до положения. В една ситуация Лукаку имаше претенции за дузпа, но Кабаков прецени, че нарушение от страна на бранител на домакините нямаше.

Марлос Марлос11 Николо Барела23 Николо Барела
Maycon de Andrade Barberan Maycon de Andrade Barberan27 Марсело Брозович77 Марсело Брозович
Алан Патриквлиза Алан Патрик
85' Ашли Йънг  Ашли Йънгизлиза
Андреа Пинамонти  Андреа Пинамонтивлиза
79' Артуро Видал  Артуро Видализлиза
Кристиан Ериксен  Кристиан Ериксенвлиза
Данило Д'Амброзио  Данило Д'Амброзиоизлиза
Матео Дармиан  Матео Дармианвлиза
72' Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесизлиза
Иван Перишич  Иван Перишичвлиза
64' Артуро Видал  Артуро Видалжълт картон
Давит Кочалаваизлиза Давит Кочалава  62'
Микола Матвиенковлиза Микола Матвиенко
31' Алесандро Бастони  Алесандро Бастонижълт картон

28 октомври 2020 | 12:11

много слаб мач на Кабаков...всичките спорни ситуации ги сгреши и за капак измислен жълт картон и измислен фаул...ще има ниска оценка и няма да повтори оттук нататък Рейтинг: 6 1

Тъп (Гост) 15 отговор
28 октомври 2020 | 10:49

Нещо много тихо тук. Принтерите май чакат мачове на Ювентус, пък не говорят много когато играе отборчето, което уж подкрепят. Рейтинг: 4 2

1 (Гост) 13 отговор

Гледах мача по сръбската Арена спорт - постоянно го плюеха за грешни решения. Рейтинг: 7 2

Juve.10 (Гост) 12 отговор
27 октомври 2020 | 23:30

Ееееее,няма такъв кеф.Принтер пак му го начукахха,а на Ревал Мастит му го набиват,отново и отново.Ще прекаля с пиенето,заради тези некадърници. Рейтинг: 11 9

1908 (Гост)
27 октомври 2020 | 23:32

Еее паламарката на лион още мърда в дупарата ти медуза10 Рейтинг: 19 5

1908 (Гост)
28 октомври 2020 | 01:12

Мърда,мърда Ибрикчия10..май забрави ГОЛЯМАТА АНА.Л.НА ПРОМИВКА НА БОСФОРА...НО Е РАЗБИРАЕМО ЗА ТЕБ..Т.Ъ.П СИ КАТ НА.ЛЪ.М Рейтинг: 5 2

ROMANIST (Гост) 11 отговор
27 октомври 2020 | 22:10

Нищо лично към Принтера ама тия малки и нагли циганчета им се изсраха в устата ха ха А Кабаков е направо да бесилка! Опорочи целия мач в ущърб и на двата отбора..Поне 2 дузпи и 1 червен и няколко жълти картона спести..Впрочем нямаше и да пиша но си спомних за едно изказване на Нерадзуро..Ееее пич, заяде се с грешния човек мухахахах...!!! Рейтинг: 11 6

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

смех смех ... (Гост)
27 октомври 2020 | 23:13

Ти не си романист а оня пендел дето е фенче на ОПГТ - Организираната престъпна група от Торино. Рейтинг: 9 6

Ресторант Ловна среща (Гост)
27 октомври 2020 | 23:00

Може ли са испикая в газа ти, ... Рейтинг: 2 6

Nerazzurro (Гост) 10 отговор
27 октомври 2020 | 22:01

Пак няма да минем групите.Очертава ни се нов требъла....от отпадания в ШЛ.Нямаме място в този турнир.ЛЕ по ще ни пасне,там при балъците. Рейтинг: 20 8

27 октомври 2020 | 22:22

Абе принтеристи и дузпентаджии,кво се обиждате на евроидиоти,като и двата отбора сте жалки в Европа.Както се казва - Присмял се хърбел на щърбел Рейтинг: 5 6

27 октомври 2020 | 23:28

Никой не може да ни измести от първото място.От Принтер,по голям Евроидиоти нема. Рейтинг: 5 4

27 октомври 2020 | 21:43

Кабаков как я проспа тази дузпа срещу Лукаку? Или затова са го сложили там. Рейтинг: 17 8

27 октомври 2020 | 22:59

Поплачи си и се оплачи на арменския поп. Рейтинг: 6 5

ВАР (Гост) 6 отговор
27 октомври 2020 | 21:39

Кабака и тук не свири дузпи...май-май нема да порише повече този турнир.Олигофрен!!! Рейтинг: 17 4

27 октомври 2020 | 21:15

Тоя Лаутаро си го заврете отзад.Моят Мауро поне вкарваше голове,а този е набеден играч Рейтинг: 11 3

27 октомври 2020 | 20:29

Еееее, наша ипловдивска гордост. Кабаков пъргав и респектиращ в Украина на Шахтер и Интер. 0:0 в 30'мин. Рейтинг: 2 1

27 октомври 2020 | 20:48

Еми, свири 60:40 за Интер. Въпреки това О:О след първото п-ме. Публиката не е като българската. Спазват 2-3 м. дистанция Рейтинг: 2 1

Вижоще

Шампионска лига

Още четири отбора посягат към 1/8-финала в Шампионската лига, Залцбург поведе в Москва 01 декември 2020 | 19:55
Реал Мадрид удари Интер в решаваща битка на "Меаца" (видео+галерия) 25 ноември 2020 | 23:54
Бруно Фернандеш: Можем много повече 05 ноември 2020 | 01:17
Ван де Беек: Позицията ми няма значение, доволен съм от мача 25 ноември 2020 | 09:55
УЕФА обяви номинираните за Отбор на годината, всеки може да даде своя вот 01 декември 2020 | 16:39
Локо (Москва) спъна Атлетико в Мадрид (видео) 26 ноември 2020 | 00:19
Треньорът на Шахтьор се закани: Можем отново да победим Реал Мадрид 01 декември 2020 | 05:27
Гуардиола: Заслужавахме да отбележим повече 26 ноември 2020 | 01:00
Порто гледа към следващата фаза след победа в Марсилия (видео) 26 ноември 2020 | 00:21
Байерн отново наказа РБ Залцбург и влетя в 1/8-финалите (видео) 25 ноември 2020 | 23:59