Симеоне: Искам да виждам този Жоао Феликс във всеки мач 28 октомври 2020 | 04:05
Наставникът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне не спести похвалите си за Жоао Феликс. Португалецът беше с основна заслуга за победата с 3:2 над РБ Залцбург, като вкара два от головете.

"Жоао Феликс изигра много мачове на високо ниво, но този се откроява заради важността си. Той беше фантастичен. Не само аз, всички искаме да го виждаме в тази светлина постоянно. Убеден съм, че Жоао ще продължи да прогресира и отборът ще му помага", отбеляза Симеоне.
"Направихме добро първо полувреме, но допуснахме да ни изравнят, а в началото на втората част да ни вкарат и втори гол. Важното е, че с общи усилия реагирахме по най-правилния начин. Вярно е, че съперникът ни създаде доста проблеми с атаки по фланговете, трябва да избягваме подобни грешки. В атака обаче се справихме отлично. Саул Нигес скоро ще е готов за игра. Може да се появи срещу Осасуна или при гостуването на Локомотив (Москва)", продължи аржентинецът.

"Киърън Трипиър? Имам му пълно доверие. Той ще продължи да играе. Сигурен съм, че сезонът ще е успешен за него. Маркос Йоренте помагаше много и в двете фази. Той дойде при нас като дефанзивен халф, но се чувства по-комфортно, когато атакува. Енергията и силата му ни носят голяма полза", каза още Симеоне.
Жоао Феликсгол Жоао Феликс  85'
84' Sekou Koita  Sekou Koitaизлиза
Маркос Йорентежълт картон Маркос Йоренте  64'
63' Златко Юнузович  Златко Юнузовичизлиза
Majeed Ashimeru  Majeed Ashimeruвлиза
Максимилиан Вьобер  Максимилиан Вьоберизлиза
Жером Онгуен  Жером Онгуенвлиза
Жоао Феликсгол Жоао Феликс  52'
47' Фелипе Монтейро  Фелипе Монтейроавтогол
40' Dominik Szoboszlai  Dominik Szoboszlaiгол
30' Patson Daka  Patson Dakaизлиза
Sekou Koita  Sekou Koitaвлиза
Маркос Йорентегол Маркос Йоренте  29'
23' Максимилиан Вьобер  Максимилиан Вьобержълт картон
13' Андре Рамальо  Андре Рамальожълт картон
Маркос Йоренте
29'
40'
Dominik Szoboszlai
Фелипе Монтейро
47'
Жоао Феликс
52'
Жоао Феликс
85'

Добави коментар Коментари (1)

Holden (Гост) 1 отговор
28 октомври 2020 | 07:56

Йоренте е Ермосо или Ермосо е Йоренте Рейтинг: 0 0

Шампионска Лига

Байерн остави важни играчи в Мюнхен 30 ноември 2020 | 18:09
Принудителният експеримент на Клоп този път се провали и Аталанта взе реванш (видео) 25 ноември 2020 | 23:55
Конте: Да си представим, че сме в Лига Европа 30 ноември 2020 | 16:44
Клоп разясни какво е състоянието на Тиаго и Александър-Арнолд 30 ноември 2020 | 16:26
Аякс очаквано се справи без проблем с Мидтиланд, Краев игра повече (видео) 26 ноември 2020 | 00:09
Локо (Москва) спъна Атлетико в Мадрид (видео) 26 ноември 2020 | 00:19
Играят тези, които са във форма, не правя ротации, обяви Гуардиола 30 ноември 2020 | 13:09
Де Хеа минава прегледи днес, под въпрос за ПСЖ 30 ноември 2020 | 12:16
Реал М без Азар в Украйна, но Бензема е на линия 29 ноември 2020 | 15:18
Мидтиланд все пак ще приеме Ливърпул на своя стадион 27 ноември 2020 | 14:02
Мидтиланд ще приеме Ливърпул в Дортмунд 26 ноември 2020 | 19:23
Сънародник на Диего пресъздаде емблематичен момент от кариерата му 26 ноември 2020 | 17:50
Ето какво е казал Видал на съдията, за да си заслужи червен картон 26 ноември 2020 | 16:47
Видал стана като Златан и Виейра, но едва ли е горд 26 ноември 2020 | 15:33
Марко Розе: Още нищо не е решено 26 ноември 2020 | 11:13
Все трябваше да вкараме поне един гол, ядосва се Симеоне 26 ноември 2020 | 10:48