Юношите на Левски стигнаха 1/4-финал за Купата на БФС 28 октомври 2020 | 15:29

Юношите на Левски до 18 години победииха с 4:0 Спартак на комплекс „Георги Аспарухов“ в реванша от 1/8 финалите в турнира за Купата на БФС и с общ резултат от двата мача 9:0 се класираха сред осемте най-добри в турнира. Мартин Хайдаров в 23-та минута откри резултата, а Даниел Начев в 47-та, Стелиън Георгиев в 62-та и Димитър Иванов в 82-та минути оформиха крайното 4:0.

Левски U18: Иван Андонов, Петър Войнов, Мартин Оков, Константин Айдарски (55 – Радослав Петров), Виктор Георгиев, Илиян Йовчев, Стелиън Георгиев, Мартин Хайдаров (45 – Даниел Начев), Николай Калинов, Атанас Йорданов (21 – Алекс Минчев), Виктор Атанасов (55 – Димитър Иванов).

Коментирай

Няма коментари.

БГ Футбол

Черно море тресна Славия в интересен мач, Курьор вече с 15 гола (видео) 27 ноември 2020 | 19:20
Станислав Ангелов за треньорските лицензи: Ще си търся правата в съда (видео) 27 ноември 2020 | 13:28
Светльо Петров: Възмутен съм от Пелето, не му прави чест 27 ноември 2020 | 17:56
Бала: Носим името "ЦСКА" - при нас напрежението не е по-малко, отколкото в ЦСКА-София 27 ноември 2020 | 14:15
Етър представи нов спонсор 27 ноември 2020 | 14:50
Тити: Вярвам, че много скоро Левски ще има спонсор! Ще накажем Илия Димитров 27 ноември 2020 | 13:40
Курьор: Никола Спасов беше моят български баща, тази победа е за него 27 ноември 2020 | 20:30
Киселичков: Тежи тази загуба 27 ноември 2020 | 16:50
Локомотив (София) се завърна на върха във Втора лига (видео+галерия) 27 ноември 2020 | 16:33