Ботев удари за втори път юношите на Черно море 28 октомври 2020 | 16:31

Юношите младша възраст на Черно море не успяха да се класират за 1/4-финалите на турнира за Купата на БФС. “Моряците”, водени от Станислав Стоянов отстъпиха на Ботев Пловдив с общ резултат 1:5 и отпаднаха от турнирната надпревара. В първия мач в Пловдив варненци паднаха с 0:2, а в реванша загубиха с 1:3.

Гостите откриха резултата на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост в 15-ата минута, а Пламен Аршев успя да изравни преди почивката, след като засече с глава центриране от корнер. След почивката Ботев вкара нови два гола, с което оформи и крайния резултат.

Гонзо поема сам селекцията на Локо (Пд) 28 ноември 2020 | 10:43
Шок! Един от най-добрите отбори приключва участието си във Втора лига, разпуска футболистите 28 ноември 2020 | 09:16
Етър представи нов спонсор 27 ноември 2020 | 14:50
Тити: Вярвам, че много скоро Левски ще има спонсор! Ще накажем Илия Димитров 27 ноември 2020 | 13:40
Етър стартира продажба на виртуални билети 28 ноември 2020 | 11:42
Давид Яблонски се включи в благотворителна инициатива на Левски 28 ноември 2020 | 11:22
Славиша Стоянович останал впечатлен от футболист на Левски 28 ноември 2020 | 11:05
Бусато остава на пейката 28 ноември 2020 | 10:36
ЦСКА-София и Лудогорец са най-вероятните дестинации за Тодор Неделев 28 ноември 2020 | 10:33
Берое поглежда към родния пазар 28 ноември 2020 | 09:51
Защитник на ЦСКА-София: Може да загубиш от всеки, но не и от Левски 28 ноември 2020 | 09:05
Дубълът на Ботев (Враца) приключи полусезона с победа 28 ноември 2020 | 07:42
Крушарски: Не ми е до спорт в момента 28 ноември 2020 | 06:50
Арда търси утвърждаване в топ 3 срещу Монтана 28 ноември 2020 | 05:37