Динамо (Киев) изпусна победата в Унгария (видео) 29 октомври 2020 | 00:17
Ференцварош стигна до 2:2 в домакинството си на Динамо (Киев) в мач от група G на Шампионската лига. И за двата отбора това бе първа точка в групата, в която са още Барселона и Ювентус.

Украинците водеха с два гола на почивката и контролираха събитията на терена през първия час игра. Циганков откри от дузпа, а Де Пеня удвои аванса на гостите.

Нгуен върна Ференцварош в мача с много хубав удар в 59-ата минута. Попадението промени хода на мача и домакините поеха инициативата. Четири минути преди края на редовното време Сидорчук получи втори жълт картон и Динамо остана с 10 човека. В 90-ата минута Боли изравни, а в добавеното време унгарците можеха дори да стигнат до победата.

Gerson Rodrigues  Gerson Rodriguesвлиза
89' Mykola Shaparenko  Mykola Shaparenkoизлиза
Тудор Балуца  Тудор Балуцавлиза
Vladislav Supryaha  Vladislav Supryahaизлиза
Benjamin Verbic  Benjamin Verbicвлиза
Герго Ловренчичизлиза Герго Ловренчич  86' Сергей Сидорчук  Сергей Сидорчукчервен картон
Endre Botkaвлиза Endre Botka
Adnan Kovacevicизлиза Adnan Kovacevic
Лаша Дваливлиза Лаша Двали
82' Виталий Буялский  Виталий Буялскийизлиза
Денис Гармаш  Денис Гармашвлиза
76' Виталий Буялский  Виталий Буялскийжълт картон
Tokmac Chol Nguenгол Tokmac Chol Nguen  59'
52' Сергей Сидорчук  Сергей Сидорчукжълт картон
41' Карлос Де Пеня  Карлос Де Пенягол
28' Виктор Циганков  Виктор Циганковдузпа
14 Извършени фалове 11
28'
Виктор Циганков
41'
Карлос Де Пеня
Tokmac Chol Nguen
59'
Franck Boli
90'

Добави коментар Коментари (1)

Гацо Бацов (Гост) 1 отговор
29 октомври 2020 | 00:24

Токмак Нгуен, баце! Рейтинг: 2 0

Шампионска лига

Крайни резултати в ШЛ - още два отбора намериха място на 1/8-финалите 25 ноември 2020 | 23:56
Реал Мадрид удари Интер в решаваща битка на "Меаца" (видео+галерия) 25 ноември 2020 | 23:54
Бруно Фернандеш: Можем много повече 05 ноември 2020 | 01:17
Ван де Беек: Позицията ми няма значение, доволен съм от мача 25 ноември 2020 | 09:55
Байерн отново наказа РБ Залцбург и влетя в 1/8-финалите (видео) 25 ноември 2020 | 23:59
Гуардиола: Заслужавахме да отбележим повече 26 ноември 2020 | 01:00
Порто гледа към следващата фаза след победа в Марсилия (видео) 26 ноември 2020 | 00:21
Мирча Луческу: Имам вече сериозен опит, винаги се помага на силните 25 ноември 2020 | 10:09
Семак: Двата бързи гола позволиха на Лацио да играе на контра 25 ноември 2020 | 09:28
Солскяер: През първото полувреме показахме отличен футбол 25 ноември 2020 | 02:57