Преотстъпен от Лудогорец помогна на Макаби (ТА) за важен успех 29 октомври 2020 | 22:38
Халфът Дан Битон, който е преотстъпен от Лудогорец, се разписа за Макаби (Тел Авив) при победата с 2:1 над Сивасспор като гост в среща от втория кръг на Група “I” на Лига Европа. 25-годишният израелец изравни от дузпа в 69-ата минута, с което даде началото на обрата. За нарушението при наказателния удар червен картон получи Самба Камара от тима на домакините.

Нигериецът Оларенуейджу Кайоде беше извел Сивасспор напред в 55-ата минута, реализирайки на празна врата. После обаче дойдоха червеният картон и дузпата. Макаби не изпусна шанса и бързо стигна до второ попадение, вкарано от Дор Перетц в 74-ата минута.

С този успех Макаби събра 6 точки, колкото има и Виляреал, надвил Карабах с 3:1 в другия мач от групата. Израелците и испанците вече са фаворити за продължаване напред. След седмица те ще се срещнат на Иберийския п-ов, a Карабах ще спори с отбора от Сивас

23
90'   излиза
  влиза
88'   излиза
жълт картон   74'   гол
70'   жълт картон
жълт картон   24'
19'   жълт картон
0
55'
69'
74'

Добави коментар Коментари (1)

реалист (Гост) 1 отговор
29 октомври 2020 | 22:53

дано от лудогорец да го следят и да проумеят, че им е нужен, много е добър и вече не знам кой гол подред вкарва и то повечето са решаващи, не разбирам защо го разкараха особено след като почна да вкарва в мачовете преди да го пратят под наем Рейтинг: 0 0