Гърция пребори Кипър, а Албания надви Косово (видео) 11 ноември 2020 | 19:13
Гърция постигна домакинска победа с 2:1 над Кипър в контрола между двата тима. Точни за южната ни съседка бяха Христос Цолис (8’) и Йоргос Якумакис (17’) през първата част, а попадението за островитяните отбеляза Мариос Илия (56’) след почивката.

В друга приятелска среща по същото време Албания също постигна успех с 2:1 над Косово в Тирана. Това стана с голове на Беким Балай (31’) и Мирто Узуни (65’), докато Ведат Мурики (85’) се разписа за гостите от дузпа.

Добави коментар Коментари (2)

Само ЦСКА (Гост) 2 отговор
11 ноември 2020 | 22:54

Албанци срещу албанци... Рейтинг: 0 0

Тулуп Тиквенов (Гост) 1 отговор
11 ноември 2020 | 19:30

Гърци срещу гърци... Тва малко идва като мач между България и Западна България Македония... Рейтинг: 1 0

Балкани

Фенербахче моли феновете за пари покрай сделката с Йозил 24 януари 2021 | 13:39
Официално: Трансферна цел на Ливърпул подписа с Олимпиакос 25 януари 2021 | 20:12
Ради Димитров и Сепси със зрелищно равенство (видео) 26 януари 2021 | 22:52
Костас Митроглу подписа с Арис 27 януари 2021 | 12:59
Станислав Костов влезе като смяна при загуба на Олимпиакос 17 януари 2021 | 22:22
Турци примамват Диего Коща 23 януари 2021 | 07:10
Арсенал и Фенербахче най-сетне потвърдиха официално трансфера на Йозил 24 януари 2021 | 16:30
Ради Димитров с асистенция при разгромна победа на Сепси 23 януари 2021 | 21:38
Гол на Станислав Костов не стигна на Олимпиакос да спре пропадането (видео) 23 януари 2021 | 21:15
Президентът на Фенербахче обяви ден за представянето на Йозил 23 януари 2021 | 14:24
Хайдук поднови сезона с победа, но без Димитров 22 януари 2021 | 22:49
Петев: Ще докажа на критиците, че грешат 22 януари 2021 | 22:24
Академика (Клинчени) с Пашов и Чунчуков загуби като гост 22 януари 2021 | 21:35
Денизлиспор привлече национал на САЩ 22 януари 2021 | 12:45
Португалска легенда пое втория отбор на Газиентеп 21 януари 2021 | 16:52
Разкриха заплатата на Йозил във Фенербахче 21 януари 2021 | 15:20