Турция и Хърватия не се победиха в луд мач 11 ноември 2020 | 22:02
Отборите на Турция и Хърватия не успяха да е победят и завършиха 3:3 в контролен мач на "Водафоун Парк" в Истанбул.

Домакините откриха в 23-ата минута чрез Тосун от дузпа, но гостите изравниха в 32-ата, когато се разписа Анте Будимир. Турците си върнаха аванса в края на първата част, когато Дениз Туруц отбеляза. Така двата тима се отттеглиха на почивка, а през втората част паднаха нови три гола.

Първо Марио Пашалич отбеляза за 2:2 в 53-ата минута, а само две по-късно Йосип Брекало изведе за първи път Хърватия напред в резултата. Това се запази само три минути, тъй като в 58-ата Ченгиз Юндер оформи крайното 3:3.

Хърватите бяха определяни като фаворит в срещата, но не отговориха на очакванията.

11 ноември 2020 | 23:44

Добре де как една и съща буква в името на Джвнгиз Юндер не я бъркат, а при Дениз Тюрюч я бъркате? Спирталска работа. То на български не пишат правилно, аз очаквам с чужди да се правят... Рейтинг: 8 1

Други

Отиде си най-голямата легенда на словашкия футбол 27 януари 2021 | 11:13
Спортинг спечели Купата на португалската футболна лига 24 януари 2021 | 14:48
Сблъсъкът между Карабельов и Вутов в Унгария не излъчи победител 23 януари 2021 | 22:09
Малинов и Льовен направиха обрат от 0:2 21 януари 2021 | 21:45
Велковски и Серкъл Брюж се закотвиха на дъното 21 януари 2021 | 00:50
Отборът на Велковски взе важна победа като гост 23 януари 2021 | 22:44
Златан Байрамович и Елвир Рахимич няма да бъдат помощници на Петев 27 януари 2021 | 11:34
Божидар Краев с цял мач при загуба на Фамаликао 25 януари 2021 | 04:16
Мартин Минчев игра при успех на Спарта 24 януари 2021 | 22:27
Диего Коща отказа на Трабзонспор 22 януари 2021 | 15:36
Брага се възползва от кадровата криза в Бенфика (видео) 21 януари 2021 | 02:03
Аякс и Фейенорд продължават за Купата на Нидерландия 21 януари 2021 | 01:19
Спарта би последния, Минчев не влезе (видео) 20 януари 2021 | 21:33
Невероятни пропуски на Станислав Костов провалиха Олимпиакос (видео) 20 януари 2021 | 21:00
Реал Мадрид дебне аржентински талант, Милан и Ман Сити също го следят 20 януари 2021 | 21:00
Беершот назначи най-младия старши треньор в Белгия от Втората световна война насам 20 януари 2021 | 09:11