В Милан притеснени за състоянието на Златан 23 ноември 2020 | 13:41
В Милан с нетърпение очакват изследванията на Златан Ибрахимович, които ще покажат колко сериозна е контузията му. Вчера шведът получи травма по време двубоя срещу Наполи и напусна терена в 79-ата минута.

Според "Скай Италия" контузията не е лека и Златан може да е извън терените за 3-4 седмици, което означава, че ще пропусне мачовете до края на годината.

Ибрахимович изигра поредния си силен мач и отбеляза два гола, а Милан спечели с 3:1 в Неапол и запази първото си място в класирането. Към края на мача той почувства болка. Нападателят се опита да продължи, но малко по-късно седна на терена и бе сменен

Добави коментар Коментари (1)

ТИХОО! (Гост) 1 отговор
23 ноември 2020 | 15:53

НАПЪЛНО ОЧАКВАНО! НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ПОБЕДИ ВРЕМЕТО! FATHER TIME... ALWAYS WINS! НЕ Е ЛЪВ, СЪС СИГУРНОСТ НЕ Е ГОСПОД! ПРОСТО ЧОВЕК ...МУСКУЛИ..ТЪКАНИ И КОНТУЗИИ! ТОВА Е! Рейтинг: 3 4

Италия

Официално: Служебна загуба с 0:3 за Рома срещу Гълъбинов и компания 22 януари 2021 | 18:40
Носител на "Златната топка": Кристиано не е най-добрият в света, но... 22 януари 2021 | 13:14
Манджукич: Не се притеснявайте за мен, във форма съм 22 януари 2021 | 11:52
Рома изпреварва Ювентус за подписа на американски талант? 22 януари 2021 | 10:48
Севиля вади оферта за Папу Гомес 22 януари 2021 | 07:35
Ювентус подписа с обещаващ швейцарец 22 януари 2021 | 11:23
Разкриха част от плановете на организаторите на потенциалната Суперлига 22 януари 2021 | 15:06
Болоня опитва да вземе Арнаутович 22 януари 2021 | 13:28
Челси и Милан се разбраха за Томори 22 януари 2021 | 10:37
Фернандо Йоренте отива в Удинезе 22 януари 2021 | 06:25
Милик вече е футболист на Марсилия 22 януари 2021 | 02:14
Гол в последната минута класира Лацио на четвъртфинал 22 януари 2021 | 00:37
Марио Манджукич: Със Златан сме експерти 21 януари 2021 | 17:35
Ливърпул и Тотнъм имат интерес към една от звездите на Интер 21 януари 2021 | 17:31
Официално: Фиорентина си намери нападател 21 януари 2021 | 17:07
Чешката федерация отсече: Роналдо не е подобрил рекорда на Бицан, остават му още 62 гола 21 януари 2021 | 16:30