Меси и Де Йонг няма да пътуват за Киев 23 ноември 2020 | 14:29

Капитанът на Барселона Лионел Меси и полузащитникът Френки де Йонг не са част от групата на каталунците за утрешното гостуване на Динамо (Киев) в Шампионската лига. Двамата получават почивка и наставникът Роналд Куман ще разчита на други футболисти. Барса има девет точки след три мача в групата и е убедителен водач.

Контузените Сержи Роберто, Жерард Пике, Самюел Юмтити, Серхио Бускетс и Ансу Фати също не са в списъка за двубоя на украинска земя. Възстановеният Филипе Коутиньо, който игра през второто полувреме срещу Атлетико Мадрид навярно ще бъде титуляр. Младите Рики Пуч, Матеус, Мингеса и Конрад също може да получат шанс за игра.
Bogdan Lednev Bogdan Lednev17 Konrad de la Fuente29 Konrad de la Fuente
Denys Popov Denys Popov4 Matheus Fernandes Siqueira19 Matheus Fernandes Siqueira
Vladislav Supryaha Vladislav Supryaha89 Рики Пуч12 Рики Пуч
Александър Андриевский Александър Андриевский18 Жорди Алба18 Жорди Алба
Тудор Балуца Тудор Балуца6 Антоан Гризман7 Антоан Гризман
90' Антоан Гризман  Антоан Гризмангол
Vladimir Shepelevизлиза Vladimir Shepelev  83' Trincao  Trincaoизлиза
Тудор Балуцавлиза Тудор Балуца  Konrad de la Fuente  Konrad de la Fuenteвлиза
73' Pedro Gonzales Lopez  Pedro Gonzales Lopezизлиза
Matheus Fernandes Siqueira  Matheus Fernandes Siqueiraвлиза
Denys Popovжълт картон Denys Popov  70' Мартин Брайтуайт  Мартин Брайтуайтдузпа
Карлос Де Пеняизлиза Карлос Де Пеня
Vladislav Supryahaвлиза Vladislav Supryaha
Mykola Shaparenkoизлиза Mykola Shaparenko
Bogdan Lednevвлиза Bogdan Lednev
65' Миралем Пянич  Миралем Пяничизлиза
Denys Popovвлиза Denys Popov
57' Мартин Брайтуайт  Мартин Брайтуайтгол
52' Sergino Dest  Sergino Destгол
16' Миралем Пянич  Миралем Пяничжълт картон
10 Извършени фалове 6
52'
Sergino Dest
57'
Мартин Брайтуайт
70'
90'
Антоан Гризман

Добави коментар Коментари (2)

Милан (Гост) 2 отговор
23 ноември 2020 | 19:22

Добре пишеш 748-711 ма вземи напиши и броя мачове които са 150 повече в полза на Роня.Това показва че,Меси процентно мач/гол го отвява яко.Да не говорим че,за тези 150 мача по малко Меси има много повече асистенции.За създадени полжения пък сигурно са тройно в полза на Меси.Футбола не е само голове но,дори и в този показател Меси е безпорният номер едно.Да ти припомня и ЗТ и ЗО в чия полза са Рейтинг: 2 4