Георги Пашов отново в идеалния отбор на кръга в Румъния 24 ноември 2020 | 14:31
Българският защитник Георги Пашов отново попадна в идеалния отбор на кръга в Румъния. Националът е отличен за представянето си през изминалия 11-и кръг в шампионата на северната ни съседка.

През уикенда неговият Академика Клинчени победи Виторул Констанца у дома и то с невероятен гол именно на Пашов. В 30-ата минута крайният бранител покоси вратата на гостите с красив ножичен удар от границата на наказателното поле.
Невероятен гол на Пашов донесе успеха на Академика (видео) По повод на попадането не българина в 11-те най-добри, на сайта на румънската професионална лига написаха:

"Георги Пашов остави отлични впечатления и в двете фази на играта, като доминираше по силния за него десен фланг. Той реализира един от най-добрите голове на 11-ия кръг."
Стяуа подготвя интересен трансфер през зимата Досега Пашов се представя отлично за своя Академика Клинчени, като още веднъж попадна в идеалния отбор, но за 9-ия кръг. Тогава той асистира на друг българин в състава - Цветелин Чунчуков, който хладнокръвно откри резултата в 15-ата минута на двубоя. В момента Академика Клинчени се намира на 5-а позиция в класирането с актив от 19 точки и в серия от 4 поредни победи.

Добави коментар Коментари (2)

дедо Кольо (Гост) 2 отговор
24 ноември 2020 | 19:29

СТРАХОТЕН ГОЛ на нашето момче ........................ Рейтинг: 3 0

Димитър (Гост) 1 отговор
24 ноември 2020 | 17:18

Национал ли, питайте Дерменджиев дали заслужава да е национал, той Сисиньо е къде къде, а за качествата на Страхил Попов в защита може да се каже много, той участва в много голове... на провивниковите отбори. Рейтинг: 3 0

Българи зад граница

Димо Кръстев се прицели в Суперкупата с Фиорентина U19 18 януари 2021 | 19:43
Краев дебютира за Фамаликао с победа 17 януари 2021 | 21:54
"Българският" Академика не успя да победи Херманщад 17 януари 2021 | 22:58
Антони Иванов ще играе под наем във Волунтари до края на сезона 18 януари 2021 | 16:05
Станислав Костов влезе като смяна при загуба на Олимпиакос 17 януари 2021 | 22:22
Отборът на Малинов загуби като гост 17 януари 2021 | 23:49
Евдокия Попадинова блести в Италия с гол срещу Рома (видео + снимки) 18 януари 2021 | 11:58
Минчев не успя да помогне на Спарта (Прага) при гостуването в Острава 17 януари 2021 | 22:32
Георги Костадинов отново сложи капитанската лента за Арсенал (Тула) 17 януари 2021 | 19:46
Валдхоф (Манхайм) си хареса Велков 17 януари 2021 | 17:25
Хатайспор и Страхил Попов продължават с победите 17 януари 2021 | 15:38
Чандъров: Щастлив съм, че реализирах първия си гол 17 януари 2021 | 15:06
Балджийски с гол в дебюта си за отбора на Шенсой 17 януари 2021 | 11:56
Отборът на Горанов се провали у дома 17 януари 2021 | 00:37
Станислав Шопов с цял мач за втория отбор на Хееренвеен 15 януари 2021 | 19:30
Отборът на Шенсой в Косово представи двама българи 15 януари 2021 | 13:25