Локо (Москва) спъна Атлетико в Мадрид (видео) 26 ноември 2020 | 00:19
Отборите на Атлетико Мадрид и Локомотив (Москва) отново не излъчиха победител в срещата помежду си от 4-ия кръг в група "А" на Шампионската лига. Този път двубоят на "Уанда Метрополитано" в испанската столица завърши 0:0. Домакините направиха куп пропуски, а освен това и техен гол бе отменен, което предопредели крайния изход на мача. Това обаче сериозно завърза ситуацията в групата и в последните два кръга предстои тежка битка за втората позиция, след като Байерн (Мюнхен) вече си гарантира първото място.

Атлетико започна силно и още от самото начало на мача започнаха положения пред вратата на Гилерме. На два пъти се стигна до суматоха в наказателното поле, но липсваше завършващият удар.

В 11-ата минута дойде и първата реална голова ситуация. Анхел Корея стреля отблизо и защитник успя да отклони топката пред голлинията. Само няколко секунди по-късно и Маркос Йоренте отправи хубав изстрел от ждроб, но този път Гилерме се намеси решително.

След това в 24-та минута Яник Ферейра Караско отправи далечен изстрел и отново вратарят на гостите спаси. Бразилският страж не допусна гол и четири минути по-късно след шут отблизо на Йоренте.

Натискът на Атлетико даде резултат в 68-ата минута, когато Коке най-накрая порази вратата на съперника, но след разглеждане на положението с ВАР, се оказа, че той е бил в засада и голът не бе зачетен.

В края на мача и Локо надигна глава и за малко да открие резултата. В 85-ата минута гостите организираха контраатака, Станислав Макеев се озова зад защитата, но стреля много неточно по земя и пропусна отличен шанс.

В 89-ата минута събитията отново се пренесоха пред другата врата, където Хосе Хименес пропусна страхотен шанс с глава след корнер.

Така мачът завърши без голове и без победител. Атлетико запазва 2-ото си място в групата с 5 точки, докато за Локо това бе трето реми и отборът се намира на 3-ата позиция с 3 точки.

Sergio Camelloвлиза Sergio Camello
76' Франсоа Камано  Франсоа Каманоизлиза
Коке
68'

Добави коментар Коментари (1)

Virussna izmama (Гост) 1 отговор
26 ноември 2020 | 04:28

... viruss -19- 20 is FALSH ... FAKE ... existing ly ... is just a Flue of different tips ... But it Chemical oxication the Chemtrails that NASA planes Sp over the Countries and Cities in Europe ...Asia and Amerika ... They Sp Al ...Lithium ... Barium ...Thorium ... Strontium ... Toxins ... Viruses ... Vaccines ...make Experiences Humans 50 -60 years ...Look NASA.gov ... They denying that they Sp metals,substances ,But Lying that they Test "the Climate" ... So They The CLIMATE and MANIPULATE People Secret Programmes on EARTH and Cosmos ... One of This Manipulation is this FALSH viruss ... have similar Flue epidemics, But NOBODY hear about masks ,Closed Factories, Shops ,Sport ... Transport ... Deep State of SSatanic Societies ,Skull and Bones ,Reptilians ...Rotshild , Rokffeler ...SSoross ... Bush , Obam.ka ... Clons ... Massons ....... ....... ....... ....... ....... ........ ....... Рейтинг: 4 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Шампионска Лига

Реал е №1 в историята на ШЛ и КЕШ, ЦСКА е най-добрият български представител 26 декември 2020 | 23:00
УЕФА се възхити на гениите Стоичков и Бербатов (видео) 08 януари 2021 | 18:50
Неймар към Меси: Ще се видим скоро 15 декември 2020 | 10:05
Румениге: Шампионската лига има един голям проблем 14 януари 2021 | 22:48
Аталанта попари Аякс в Амстердам и отново ще играе на 1/8-финал (видео) 09 декември 2020 | 21:50
Ето как в Гладбах отпразнуваха историческото си класиране 10 декември 2020 | 11:39
Хванаха с допинг двама от Шампионската лига 22 декември 2020 | 15:31
Коке: Докато не умра, ще се боря Атлетико да вдигне ШЛ 18 декември 2020 | 12:38
Пике: Ще бъде много тежко срещу ПСЖ 18 декември 2020 | 11:40
Роберт Левандовски с наградата за номер 1 в света 17 декември 2020 | 21:45
Франк Лампард: Челси изтегли възможно най-тежкия съперник 14 декември 2020 | 18:28
В Юве не бързат да се радват, припомниха за случилото се срещу Лион 14 декември 2020 | 17:58
Вижте програмата за 1/8-финалите в ШЛ по дати 14 декември 2020 | 17:23
Амор: ПСЖ иска трофея в Шампионска лига, но първо трябва да мине през Барселона 14 декември 2020 | 15:39
Барса изтегли късата клечка, добър жребий за Ливърпул, Байерн и Реал М (всички двойки в ШЛ) 14 декември 2020 | 13:11
Отборите в Шампионската лига и Лига Европа ще научат следващите си съперници 14 декември 2020 | 07:26