Рапид (Виена) отново пречупи Дъндолк (видео) 27 ноември 2020 | 00:38
Рапид (Виена) постигна втора пореда над Дъндолк. Този път австрийците спечелиха с 3:1 в Дъблин и с актив от 6 точки ще се борят за второто място в група В на Лига Европа. Същият актив има Мьолде, а лидер е Арсенал в 12 точки.

С голове на Кнасмюлнер и Кара Рапид имаше солиден аванс на почивката. Индивидуални грешки на ирландците доведоха до попаденията през първата част. Шон Хор сбърка и при двата гола.

В началото на второто полувреме влезлият като резерва Одуа пропусна дузпа, а в 58-ата минута Кара отбеляза втория си гол и резултатът стана 0:3. Съдията отсъди втора дузпа за домакините и този път Шийлдс бе точен, но това се оказа почетно попадение.

Daniel Clearyжълт картон Daniel Cleary  82'
Cameron Dummiganизлиза Cameron Dummigan  81' Кристоф Кнасмюлнер  Кристоф Кнасмюлнеризлиза
Darragh Leahyвлиза Darragh Leahy  Yusuf Demir  Yusuf Demirвлиза
Gregory Sloggettизлиза Gregory Sloggett  72'
Шон Мъривлиза Шон Мъри
66' Ercan Kara  Ercan Karaизлиза
Koya Kitagawa  Koya Kitagawaвлиза
Таксиархис Фунтас  Таксиархис Фунтасизлиза
Lion Schuster  Lion Schusterвлиза
Chris Shieldsдузпа Chris Shields  62'
58' Ercan Kara  Ercan Karaгол
55' Melih Ibrahimoglu  Melih Ibrahimogluизлиза
Cameron Dummiganжълт картон Cameron Dummigan  45'
37' Ercan Kara  Ercan Karaгол
11' Кристоф Кнасмюлнер  Кристоф Кнасмюлнергол
8' Сръджан Граховац  Сръджан Граховацжълт картон