В Серия "А" решиха как да почетат Марадона 27 ноември 2020 | 19:44

От Серия "А" измислиха как да почетат починалата легенда на Наполи Диего Марадона. В мачовете от предстоящия девети кръг в първенството ще бъдат предприети четири стъпки като проява на уважение към аржентинеца.

Първата е свързана със загрявката на футболистите преди мачовете. Тогава на видеоекраните на стадионите ще бъде пускан популярният видеоклип, на който Марадона се забавлява, докато загрява под звуците на песента Life is Live преди полуфинала между Наполи и Байерн (Мюнхен) за Купата на УЕФА през 1989 година. Също така всички играчи на терена ще носят черна лента на лявата си ръка. Преди първия съдийски сигнал ще има минута мълчание, а на видеоекраните ще бъде изобразен ликът на Марадона с посланието "Чао, Диего". Последното отдаване на почит ще е в 10-ата минута на мачовете, когато неговият лик отново ще озари видеоекраните.

Добави коментар Коментари (4)

юлиян (Гост) 4 отговор
28 ноември 2020 | 14:52

Страхотен жест...Браво. Рейтинг: 2 0

фен (Гост) 3 отговор
28 ноември 2020 | 05:28

Оставете го човека да почива в мир най накрая.Стига чоплихте по негов адрес СПОРТАЛЦИ!!! Рейтинг: 1 2

Болярин (Гост) 2 отговор
27 ноември 2020 | 21:05

За Ристо Стоичков ще го звпсме в 8 минута, ама и в 4 минута. Веднъж зевзека игра с 4 номер, беше вкарал преднид мач 4 хуйчеца на оригинала Левски спартак Рейтинг: 7 8