Мидтиланд с равенство у дома, Краев пак влезе в края (видео) 29 ноември 2020 | 02:49
Божидар Краев отново беше резерва за Мидтиланд и влезе чак в последните 10 минути на мача срещу Олборг от 10-ия кръг на датската Суперлига. Българският национал замени Пионе Систо, но не успя да помогне на домакините да стигнат до победата и двубоят завърши 0:0.

Мидтиланд създаде повече положения и трябва да съжалява за резултата. През второто полувреме в играта на тима се усети умора след гостуването на Аякс в Шампионската лига.
Отборът на Краев продължава да е начело в класирането, но може да бъде изместен от Сьонерюск и Брьондби, които са с мач по-малко.

В средата на следващата седмица Мидтиланд отново има тежко изпитание в Шампионската лига - този път гостуване на Аталанта. До момента датчаните са с 4 загуби и голова разлика 2:11.

Дания, Суперлига - 10 кръг:

МИДТИЛАНД - ОЛБОРГ 0:0

Добави коментар Коментари (6)

purjo (Гост) 6 отговор
30 ноември 2020 | 17:12

Божка, аз съм горд. Благодаря, че представяш България по 10-ина минути всяка седмица срещу отбори, които не мога да произнеса и никога не съм чувал Рейтинг: 3 0

аз (Гост) 5 отговор
29 ноември 2020 | 15:02

Те го пазят за ШЛ за да се гордеем с него. Рейтинг: 7 0

Иманбалдъ (Гост) 4 отговор
29 ноември 2020 | 13:48

наще звезди за резерви във второстепенни първенства и после се чудим що не играем на големи форуми Рейтинг: 7 0

Спарта би последния, Минчев не влезе (видео) 20 януари 2021 | 21:33
Невероятни пропуски на Станислав Костов провалиха Олимпиакос (видео) 20 януари 2021 | 21:00
Малинов и Льовен направиха обрат от 0:2 21 януари 2021 | 21:45
Велковски и Серкъл Брюж се закотвиха на дъното 21 януари 2021 | 00:50
Отборът на Малинов загуби като гост 17 януари 2021 | 23:49
Диего Коща отказа на Трабзонспор 22 януари 2021 | 15:36
Брага се възползва от кадровата криза в Бенфика (видео) 21 януари 2021 | 02:03
Реал Мадрид дебне аржентински талант, Милан и Ман Сити също го следят 20 януари 2021 | 21:00
Беершот назначи най-младия старши треньор в Белгия от Втората световна война насам 20 януари 2021 | 09:11
Стилиян Петров: Нийл Ленън да си тръгва, да идва Рой Кийн 19 януари 2021 | 18:13
Шокираща бройка заразени обяви Бенфика 19 януари 2021 | 14:34
Шампионът на Австрия привлече защитник от Англия 19 януари 2021 | 13:25
Хунтелаар премина прегледите в Шалке 18 януари 2021 | 20:55
За пръв път от десетилетие футболните клубовете по света са похарчили по-малко пари за трансфери 18 януари 2021 | 18:16
Изненада: Полша остана без селекционер 18 януари 2021 | 18:04