Груби грешки и 3:3 между ЛАСК и Тотнъм (видео) 03 декември 2020 | 21:52

Отборите на ЛАСК Линц и Тотнъм направиха 3:3 в мач от груповата фаза на Лига Европа, игран на австрийска земя. ЛАСК стигна до изравняване в 93-ата минута. Тимът на Жозе Моуриньо не игра силно през първото полувреме, а в голяма част от второто също пестеше сили, като допусна и много грешки. Домакините също допуснаха много неточности в защита. Гарет Бейл и Деле Али вкараха по една дузпа, а Хюн-Мин Сон се възползва от грешка на съперника. Два гола на Егещайн и едно попадение на Карамоко поделиха точки. Антверпен е лидер в групата с две точки пред Тотнъм.

В шестата минута домакините удариха греда. Егещайн получи достатъчно пространство, за да се подготви за удар. Топката премина покрай вратаря Джо Харт и се отклони в гредата. В 21-ата Ренер стреля опасно от 18 метра и се наложи Харт да плонжира и да избива. По-напористата игра на домакините им донесе попадение. В 42-ата минута австрийците организираха скоростна акция. Петер Мичоръл шутира от 25 метра към далечния ъгъл и порази мрежата - 1:0. Лондонският тим успя да отвърне преди почивката. Новата придобивка Гарет Бейл изравни от дузпата в добавеното време, отсъдена за игра с ръка.

В 56-ата минута Спърс направиха обрат след голяма грешка при изнасянето на топката от страна на Мадсен. Ндомбеле моментално изведе Хюн-Мин Сон и той отбеляза сам срещу вратаря с удар по земя. В 64-ата Бейл направи голям пропуск, а можеше да подаде към свободния Сон. В 84-ата гостите позадрямаха и пропуснаха дълго подаване към Егещайн. На всичко отгоре вратарят Харт позволи топката мина под плонжа му - 2:2. Стотина секунди по-късно Надомбеле беше фаулиран в наказателното поле и Деле Али вкара от дузпа за 2:3. В 93-ата минута англичаните отново задрямаха в защитната фаза и Карамоко се възползва, за да вкара за крайното 3:3.

Мамоду Карамокогол Мамоду Карамоко  90'
88' Деле Али  Деле Алижълт картон
87' Деле Али  Деле Алидузпа
Philipp Wiesingerжълт картон Philipp Wiesinger  86'
Йоханес Егещайнгол Йоханес Егещайн  84'
82' Гарет Бейл  Гарет Бейлизлиза
Серж Орие  Серж Ориевлиза
Хюн-Мин Сон  Хюн-Мин Сонизлиза
Деле Али  Деле Аливлиза
Мамоду Карамокожълт картон Мамоду Карамоко  80'
71' Джовани Ло Селсо  Джовани Ло Селсоизлиза
Ерик Дайър  Ерик Дайървлиза
Томас Гойгингеризлиза Томас Гойгингер  69'
Мамоду Карамоковлиза Мамоду Карамоко
Андреас Грюберизлиза Андреас Грюбер
Dominik Reiterвлиза Dominik Reiter
65' Лукас Моура  Лукас Моураизлиза
Муса Сисоко  Муса Сисоковлиза
Танги Ндомбеле  Танги Ндомбелеизлиза
Стивън Бергвайн  Стивън Бергвайнвлиза
56' Хюн-Мин Сон  Хюн-Мин Сонгол
Andres Andradeжълт картон Andres Andrade  45' Гарет Бейл  Гарет Бейлдузпа
Peter Michorlгол Peter Michorl  42'
Peter Michorlжълт картон Peter Michorl  33'
25' Лукас Моура  Лукас Моуражълт картон
Peter Michorl
42'
45'
Гарет Бейл
56'
Хюн-Мин Сон
Йоханес Егещайн
84'
87'
Деле Али
Мамоду Карамоко
90'

Добави коментар Коментари (5)

Хейтъра (Гост) 5 отговор
04 декември 2020 | 01:57

Загатка е за мен защо Муринката реши да привлече този шаран Харт за сметка на представилия се доста убедително миналия сезон Газанига, докато Лорис беше контузен, но явно той си знае най-добре. Пилетата се изложиха, но пък този хикс им донесе класирането. Рейтинг: 2 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

s (Гост)
04 декември 2020 | 09:03

Прав си. НО пък и при победа пак щяха да са втори, заради загубата в Белгия и щеше да им трябва само победа за първо място както и сега. Нищо не се е променило освен, че отново разкриха Харт и Санчес Рейтинг: 5 0

do s (Гост)
04 декември 2020 | 10:08

Това за Харт дето се видя не е малко. На него не може да се разчита да извади нещо. Вчера и 3 гола Лорис нямаше да ги пусне. А Фзанинга ми харесваше , наистина беше добър Рейтинг: 4 0

04 декември 2020 | 15:27

Е, баце, с теб ако се сравняват, малко вратари стават. Ама и ти пусна два левашки гила на Роналдо на финала, ако и да закара до там еднолично твойте Рейтинг: 0 0

6666 (Гост) 1 отговор
03 декември 2020 | 22:02

мен ми беше страннпо как Мяу може да предпочете Харт пред Ворм и Газанига. Лично аз бих преподписал с Ворм, ако и че е по-дърт и от Харт. На Харт от години нещо му стана и определено дреме при центрирания, далечни удари и въобще. по едно време в Шити и националния наистина показваше класа, но още в Шити почна да пуска левашки голове и все по-зле става Рейтинг: 9 0

Лига Европа

Манчестър Юнайтед изтегли тежък жребий в Лига Европа, Милан и Тотнъм имаха късмет (видео) 14 декември 2020 | 14:32
Лукаку е голмайстор номер едно на УЕФА за годината 26 декември 2020 | 14:25
Тъжно, но факт: Лудогорец = 0 (видео+снимки) 10 декември 2020 | 23:49
Тотнъм свали Антверпен от върха (видео) 10 декември 2020 | 23:50
Холандски национал е арестуван, грози го затвор до четири години 13 декември 2020 | 14:29
Динамо Загреб разгроми ЦСКА Москва 11 декември 2020 | 00:09
Вижте всички участници в елиминациите на Лига Европа и разпределението по урни за жребия 11 декември 2020 | 01:24
Рейнджърс взе своето в Полша и спечели битката с Бенфика за първото място (видео) 10 декември 2020 | 22:16
Томазо Миланезе: Никога няма да забравя мача в София 11 декември 2020 | 08:19
Треньорът на Клуж: Равенството е справедливо 04 декември 2020 | 08:51
УЕФА присъди служебна победа за Виляреал срещу Карабах 18 декември 2020 | 19:47
Отборите в Шампионската лига и Лига Европа ще научат следващите си съперници 14 декември 2020 | 07:26
Голямо признание за Антов: “Франс Футбол” го избра в Отбора на кръга 11 декември 2020 | 15:00
ЦСКА-София с огромен скок в ранглистата на УЕФА след успеха над Рома 11 декември 2020 | 14:08
Променен Милан се справи с Минчев и Спарта и завърши първи (видео) 10 декември 2020 | 23:55
Макаби се класира напред в единствената незавършена група 10 декември 2020 | 23:55
Всички резултати и голмайстори в Лига Европа 10 декември 2020 | 23:45
ПСВ завърши на първото място след убедителен успех 10 декември 2020 | 22:39
Молде продължава напред за сметка на Рапид (видео) 10 декември 2020 | 22:39
Гранада отстъпи първото място 10 декември 2020 | 22:21