Хаджиев не влезе при равенство срещу МОЛ Фехервар 16 декември 2020 | 01:20
Камен Хаджиев не игра за Академия Пушкаш в дербито срещу МОЛ Фехервар от 15-ия кръг на унгарското първенство. Българският защитник остана на пейката, а мачът завърши 1:1. За домакините в игра не се появи бившият халф на ЦСКА-София Рубен Пинто, а Евандро не беше в групата за двубоя.

Йосип Кнежевич даде преднина на Академия Пушкаш в 19-ата минута, но в 59-ата Фуншо Бамгбойе изравни. Гостите останаха с човек по-малко в 79-ата минута, когато червен картон получи Антонио Манце.

Академия Пукаш е на трето място в класирането с 23 точки, МОЛ Фехервар е втори с 26, а начело е Ференцварош с 32.

Шарлероа продължава да страда у дома 06 март 2021 | 03:38
Хабиб с интересно интервю: Ибрахимович ме покани в Милан (видео) 04 март 2021 | 13:01
Стал се пребори за ценна точка, но остава последен (видео) 04 март 2021 | 23:54
Тимът на Велковски се отдалечи от дъното 27 февруари 2021 | 21:42
Два гола за две минути сломиха отбора на Карабельов 28 февруари 2021 | 06:31
Хамшик продължава кариерата си в Швеция 05 март 2021 | 15:17
Белгия се отказа от Паскал Струйк 05 март 2021 | 14:58
Бенфика срещу Брага на финала за Купата на Португалия (видео) 05 март 2021 | 00:36
Брага е на финал за Купата на Португалия след зрелище с пет гола срещу Порто 04 март 2021 | 01:11
Купата на Шотландия с нови дати 03 март 2021 | 20:18
Вутов отново бележи в Унгария 03 март 2021 | 18:49
Легенда пое националния отбор на Сърбия 03 март 2021 | 16:46
Ювентус и ПСЖ следят талант на Славия (Прага) 03 март 2021 | 05:33
Отборът на Хаджиев победи този на Карабельов в Унгария 02 март 2021 | 21:54
Мачовете от груповата фаза на ЕП за младежи до 21 години ще се проведат без публика 02 март 2021 | 12:34