Спартак (М) гони италиански вратар 16 януари 2021 | 06:57
Още един периферен футболист ще бъде освободен от Спартак (Москва). Това е вратарят Андреа Романьоли. 22-годишният италианец няма нито един официален мач за отбора, откакто беше привлечен през 2019 година от Рома. Тогава той стана част от сделката за Есекиел Понсе. Романьоли не успя да се утвърди дори в дублиращия състав на Спартак, където изигра един мач и допусна 4 гола от Нижний Новгород.

В четвъртък руският гранд се раздели по взаимно съгласие и със защитника Малкълм Баду. Подобно на Романьоли, германецът с ганайски корени не записа официален двубой за "червено-белите". Спартак (М) освободи бивш футболист на Волфсбург
Засега единственото ново попълнение на Спартак е Йорит Хендрикс. Нидерландецът вече е в Дубай, където отборът ще проведе първата част от зимната си подготовка.

Хендрикс трябва да премине медицински прегледи днес, след което официално ще подпише договора си. Очаква се той да направи първа тренировка със Спартак в понеделник.