"Белите" победиха "черните" в двустранна игра между футболистите на Славия 16 януари 2021 | 16:55
"Белите" победиха "черните" с 4:1 в двустранна игра между футболистите на Славия. Точни за победителите преди почивката бяха Калоян Кръстев, Дарко Тасевски и Радослав Кирилов, който се разписа на два пъти.

Влезлият като резерва в състава на "черните" Ивайло Димитров реализира последния гол в тренировъчната игра. Нападателят не е бил в състава на Славия от август, когато получи контузия.

В понеделник столичани заминават за Турция, където ще премине втората част от зимната подготовка на отбора.
Славия заминава на лагер в Анталия с група от 29 футболисти Състав на "белите": Светослав Вуцов, Радослав Кирилов, Дарко Тасевски, Костадин Велков, Емил Стоев, Ертан Томбак, Калоян Кръстев, Филип Антовски, Емил Виячки, Петър Вуцов, Ерол Дост

Състав на "черните": Георги Петков, Мартин Атанасов, Драгош Фирцулеску, Георги Вълчев, Венцислав Христов, Петър Патев, Лазар Боянов, Мартин Сораков, Димитър Рангелов, Димитър Стоянов, Динмухамед Кашкен

efbet Лига

120-минутна драма прати ЦСКА 1948 на 1/4-финал и остави Ботев с празни ръце (видео) 03 март 2021 | 14:32
Найденов публикува снимки, зададе въпроси и обяви: УЕФА и ФИФА вече са сезирани! 03 март 2021 | 21:05
Шефът на съдиите: Подкрепям Попов, нямаше дузпа срещу Левски (видео) 02 март 2021 | 15:48
Херо подаде оставка? 03 март 2021 | 21:01
Мишо Александров: Когато отидох в Лудогорец, никой не вярваше в този проект 01 март 2021 | 13:11
Засега Здравков остава треньор на Ботев (Враца) 01 март 2021 | 13:35
Обявиха реферите за ЦСКА-София - Локо Пд и Левски - Ботев Пд 03 март 2021 | 17:43
Митков: Борим се на двата фронта 03 март 2021 | 15:59
Цветомир Найденов: Ние сме единственият български отбор в efbet Лига 03 март 2021 | 15:35
Балъков: Не знам Чочев какво изобщо прави тук! (видео) 03 март 2021 | 15:20
Видео в главата и по-малко кислород в мозъка, ето защо БГ реферите допускат грешки 03 март 2021 | 12:23
Черно море на 108 години 03 март 2021 | 09:48
Официално: Етър привлече национал на Панама 02 март 2021 | 22:39
Найденов към Никола Попов: Попи, всичко наред ли е? Докога ще правим циркове? 02 март 2021 | 19:06
Бандаловски с неясно бъдеще в Царско село 02 март 2021 | 17:23
Етър пусна в продажба бира с логото на клуба 02 март 2021 | 15:32