"Чуковете" на Янев заковаха 4 "пирона" на Марек 16 януари 2021 | 17:20
Миньор (Перник) отнесе Марек с 4:0 в първата си проверка за 2021 година. "Чуковете" на Христо Янев не оставиха съмнение в превъзходството си над тима от Югозападна Трета лига, като резултатът можеше да бъде и по-голям. Мирослав Будинов откри за перничани в 32-ата минута, а в началото на второто полувреме Иван Вълчанов направи 2:0. Скоро след това халфът Илиян Илиев опъна за трети път мрежата на дупничани, а в 73-ата минута младокът Анжело Кючуков - младши оформи крайния резултат.

Роки Чуко (Гост) 1 отговор

От баща на син , любовта ще предадем , че Миньорци сме родени и такива ще умрем Рейтинг: 33 2

БГ Футбол

Царско село е във форма - Славия нямаше шансове в полите на Витоша (видео+снимки) 08 март 2021 | 19:20
Тоди вариант за ЦСКА-София от лятото 08 март 2021 | 15:39
Ясен Петров повика Гълъбинов в националния отбор - вижте списъка с легионери 08 март 2021 | 12:51
С мачове на Лудогорец и ЦСКА-София стартират тестовете за ВАР на стадионите от efbet Лига 08 март 2021 | 13:32
ЦСКА-София набеляза двама за раздяла 08 март 2021 | 09:02
Камбуров №1 за февруари с рекорд според InStat 06 март 2021 | 09:45
Треньор на юношите на Левски се разделя със "сините" 08 март 2021 | 20:00
Тарханов: Виждам много слабости, бяхме тотално неорганизирани 08 март 2021 | 19:51
Любо Пенев предупреди лидерите: Внимавайте! 08 март 2021 | 19:41
Стефан Христов: Заслужавахме да победим, гоним топ 6 08 март 2021 | 19:32
Станислав Шопов направи пореден силен мач в Нидерландия 08 март 2021 | 19:13
Монтана на лагер във Вършец преди дербито с Ботев (Враца), Орела обяви групата за мача 08 март 2021 | 18:12
Завърши първият турнир по мини футбол "Ботевград рита" 08 март 2021 | 17:24
Георги Йорданов: Не съм видял във водещите първенства да има такава атака към съдиите 08 март 2021 | 16:48
Баялцалиев: Не знам защо много хора от клубовете тръгнаха с декларации против СК 08 март 2021 | 16:05
Стойне Манолов: Станахме привлекателен отбор за играчите 08 март 2021 | 15:52