Локо (Сф) удари Сливнишки герой (видео) 16 януари 2021 | 17:40
Локомотив (София) победи с 3:1 Слившни герой в проверка, играна на помощното игрище на стадиона в квартал "Надежда". Емил Трендафилов от гостите откри резултата с куриозен гол с глава през първото полувреме. За попадението в мрежата на "железничарите" помогна и силният вятър, който сякаш подхвана удара и го насочи към мрежата. След почивката футболистите на Иван Колев достигнаха до обрат чрез голове на Валентин Николов и Светослав Диков, като последният мушна два пъти топката във вратата на Героя.

Паулиньо с първи гол в ОАЕ (видео) 27 февруари 2021 | 01:56
Бербатов: Който допусне по-малко грешки до края, той ще бъде шампион в efbet Лига 26 февруари 2021 | 20:48
Берое без трима срещу Черно море 26 февруари 2021 | 20:45
Минчев: Искаме да побеждаваме във всеки мач 26 февруари 2021 | 20:25
Феновете на Левски призоваха за отваряне на стадионите 26 февруари 2021 | 20:25
Крачунов: Трябва да се опитваме да вземаме максимума от всеки мач, а не само по една точка 26 февруари 2021 | 20:18
Тунчев: Това ще ни е обеца на ухото, сами си направихме мача труден 26 февруари 2021 | 20:09
Томаш: Трябва да използваме моментите, когато ни подценяват 26 февруари 2021 | 19:59