Севиля издрапа до 1/8-финала за Купата на Испания след продължения 16 януари 2021 | 23:34
Севиля мина по трудния път до 1/8-финала за Купата на Испания. Възпитаниците на Юлен Лопетеги спечелиха много трудно с минималното 1:0 гостуването си на Леганес от 1/16-финалите. Андалусийци дори се нуждаеха от продължения, за да пречупят съпротивата на своя съперник, след като в редовното време не паднаха голове.

Единственото попадение в мача реализира Лукас Окампос. В 96-ата минута на първото продължение аржентинецът получи отличен пас на лявото крило от Оливер Торес, напредна на скорост и останал очи в очи с вратаря стреля в далечния ъгъл за да отбележи за 0:1.

В друг мач от тази фаза на турнира Жирона спечели с 2:0 срещу Кадис. Героят за домакините бе Валери Фернандес, който отбеляза и двата гола в двубоя в 48-ата и 58-ата минута.

Така Севиля и Жирона станаха поредните отбори, които намериха място на 1/8-финалите. Тепърва обаче има да се изиграят още доста срещи от 1/16-финалите.

Добави коментар Коментари (1)

Борро (Гост) 1 отговор
17 януари 2021 | 09:25

Еееееехаа бууууммм в гъзягатааааа але але майко Севиля ще ви разпилеем Лига Европа няма и в Шампионската ще ви видят сметката Рейтинг: 0 0

Арестуван президент на Барса? Това отдавна не е новина 01 март 2021 | 17:17
Алаба не е очарован от офертата на Реал Мадрид, преговаря с ПСЖ и клубове от Англия 03 март 2021 | 16:57
Барселона е №1 в Ла Лига от началото на 2021 година 03 март 2021 | 12:11
Ракитич за огромната амбициа на Севиля да отстрани Барса и да играе финал за Купата 03 март 2021 | 11:54
От Борусия Д вечер се оглеждат за заместници на Холанд 03 март 2021 | 11:15
Ливърпул подновява интереса си към защитник на Бетис 03 март 2021 | 00:52
Възстановяването на Азар не върви по план 02 март 2021 | 19:16
Реал продава Варан на Юнайтед? 02 март 2021 | 17:01
Куман размаха пръст: Ще имаме проблем, ако новият президент не ме иска 02 март 2021 | 16:47
Шефът на Ла Лига очаква фенове по трибуните за последните няколко кръга 02 март 2021 | 15:59
Освободиха Бартомеу... засега 02 март 2021 | 14:32