Валенсия и Виляреал не допуснаха грешки 17 януари 2021 | 22:03
Отборите на Валенсия и Виляреал също продължават напред към 1/8-финалите за Купата на Испания, след като спечелиха своите двубои. "Прилепите" надвиха с 2:0 Алкоркон като гост с голове на Коба Коиндреди и Ману Вайехо в 12-ата и 77-мата минута на срещата. В същото време Виляреал надигра с 1:0 като гост Тенерифе. Единственият гол в мача падна в последната 90-ата минута, когато резервата Фер Нино бе точен с пета.
Синът на Хуан Еснайдер в основата на сензация за Купата на Испания
Това бяха последните 1/16-финални срещи от уикенда. Останалите четири ще се изиграят в сряда и четвъртък.