Берое отнесе Черно море в отложен мач (снимки) 17 януари 2021 | 23:23
Волейболистите на Берое 2016 (Стара Загора) записаха 4-а победа във втората осмица на Суперлигата. "Зелено-белите" надиграха категорично като гости Черно море (Варна) с 3:0 (25:20, 25:17, 25:18) в отложен мач от 6-ия кръг.

Старозагорци са трети във временното класиране с 11 точки след 4 победи и 2 загуби. Черно море е на 6-о място с 4 точки след 1 победа и 3 загуби. Следващата среща за Берое е на 20 януари (сряда) от 17,00 часа у дома срещу Арда (Кърджали). Черно море пък се изправя срещу Ботев (Луковит) чак на 30 януари (събота).

Момчетата на Иван Тасев доминираха през цялото време и закономерно записаха чиста победа. Берое имаше превес във всички елементи, като оформи добра преднина от самото начало.

Най-полезни за Берое станаха резервата Иван Чолев (3 блока, 1 ас и 42% ефективност в атака) и Руси Желев (1 блок, 2 аса, 32% ефективност в атака и 32% позитивно посрещане) с 12 и 11 точки за победата. За домакините от Черно море единственият на ниво бе Иван Манолов с 15 точки (3 блока, 43% ефективност в атака и 41% позитивно посрещане).

ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА) - БЕРОЕ 2016 (СТАРА ЗАГОРА) 0:3 (20:25, 17:25, 18:25)
ЧЕРНО МОРЕ: Йоан Кайряков 3, Петър Петров 5, Иван Манолов 15, Кристиян Димитров 7, Борис Начев 4, Красимир Митев 3 - Борис Димов-либеро (Данаил Димов, Ивайло Колев 1, Даниел Вълев, Георги Бинев)
Старши треньор: ЮЛИАН ТУПАНКОВ
БЕРОЕ 2016: Пламен Христов, Иван Дамянов 4, Руси Желев 11, Иван Тасев 9, Милослав Димов 8, Дамян Огнянов 7 - Мартин Иванов-либеро (Иван Чолев 12, Георги Захариев 2, Мартин Делиев)
Старши треньор: ИВАН ТАСЕВ.

"Берое 2016" постигна четвъртата си победа в редовната фаза на Суперлигата-Втора осмица след успех като гост с 3:0 (25:21, 25:17, 25:18) над "Черно море".

Публикувахте от Национална Волейболна Лига / National Volleyball League в Неделя, 17 януари 2021 г.

Добави коментар Коментари (2)

ЯЛОФ кунчеф ПРИПОК лъфски (Гост) 2 отговор
18 януари 2021 | 01:01

топката беше до ъгловия.Добре. Но месьо ко се биеше за старт вцентралния кръг??? поредно пенсионерско ходене. Ся 5 мача да го нема, че ми се повръща Рейтинг: 1 0

Стоилов:РАЗИМ ГОВЯЖДИЯ ПО (Гост) 1 отговор
18 януари 2021 | 00:34

Стоилов:РАЗИМ ГОВЯЖДИЯ ПОДУЯНСКИ СЕЛСКИ УРОД.Аз и другите тук:Гошо Петков, Херо, Ил. Илиев, Вили Вуцов, Ст. Генчев, Гонзю, Пепи Хубчев. Мразим лъФския урод повече от всички фенове на ЦСКА взети заедно Рейтинг: 1 0

Волейбол

Локомотив излъга Дунав в дербито за челото на втората осмица (снимки) 27 февруари 2021 | 22:05
Левски срази Пирин за 8-а победа в Първата осмица (видео + снимки) 26 февруари 2021 | 20:04
ЦСКА измъчи лидера Хебър, но взе само гейм в София (видео + галерия) 26 февруари 2021 | 20:21
ЕвроВолей 2021 за мъже започва на 1 септември в Тампере и Талин (видео) 26 февруари 2021 | 20:55
Първо в Sportal.bg: Сериозно наказание за Георги Братоев от Дисциплинарната комисия на БФВ 20 февруари 2021 | 14:01
Хебър обяви новия треньор 18 февруари 2021 | 18:15
Верона ще е домакин на Суперфиналите в Шампионската лига 26 февруари 2021 | 21:46
ЦСКА спечели дербито със Славия при жените 26 февруари 2021 | 21:14
Монтана удари резервите на Нефтохимик (снимки) 26 февруари 2021 | 20:01
Изместиха 14-ия кръг в НВЛ за 23 март 26 февруари 2021 | 16:01
Марица се класира на полуфинал на Купата на България 26 февруари 2021 | 15:55
Драган Иванов: Можем да покажем още по-добра игра срещу ЦСКА 26 февруари 2021 | 14:11
Селекционерът на Италия е новият наставник на Лубе 26 февруари 2021 | 13:46
Лубе уволни Фердинандо Де Джорджи 26 февруари 2021 | 13:33
Мирослав Живков: Изпуснахме инициативата след добрия първи гейм 25 февруари 2021 | 22:07
Виктор Карагьозов: Победихме в мач, чийто залог бе присъствие в четворката 25 февруари 2021 | 22:02