Отборът на Малинов загуби като гост 17 януари 2021 | 23:49
Отборът на Льовен допусна тежка загуба с 1:3 като гост на Сент Трюиден в срещата между двата тима от 20-ия кръг на първенството на Белгия. Българският халф Кристиан Малинов бе титуляр за гостите, но бе заменен в 82-ата минута от Епия.

Сузуки вкара два гола за Сент Трюиден в 10-ата и 53-ата минута, а освен него серазписа и Мбойо в 39-ата минута. Домакините отбелязаха и четвърто попадение в добавеното време, но то не бе зачетено заради засада.

За гостите точен бе Анри в 25-ата минута, но две минути по-късно те останаха в намален състав и това също оказа влияние в хода на мача.

Тази загуба остави Льовен на 6-ото място в класирането с 32 точки. Сент Трюиден се изкачи до 15-ото място с 23 точки.

Добави коментар Коментари (1)

Малинко Курев (Гост) 1 отговор
18 януари 2021 | 02:22

Къпинов отново най слабия на терена. Рейтинг: 1 1

Българи зад граница

Кристиан Димитров и Хайдук повалиха Риека след драма в края (видео) 27 февруари 2021 | 21:11
Страхил Попов с цял мач при разгромна победа на Хатайспор (видео) 27 февруари 2021 | 14:42
Вутов сменен при равенство на Мезьокьовешд-Жори 27 февруари 2021 | 03:40
Чунчуков титуляр при трето поредно равенство на Академика (видео) 28 февруари 2021 | 01:54
Тимът на Велковски се отдалечи от дъното 27 февруари 2021 | 21:42
Отборът на Горанов продължава да се смъква в класирането 27 февруари 2021 | 02:43
Признание за Петко Христов в Про Верчели 26 февруари 2021 | 14:26
Стаси представи новите екипи на Чикаго Файър (снимка) 25 февруари 2021 | 20:45
Георги Пашов беше включен в идеалния отбор на кръга в Румъния за трети път през сезона 25 февруари 2021 | 13:36
В Хееренвеен хвалят национал на България 23 февруари 2021 | 13:07
Двама българи дебютираха с равенство в Косово 22 февруари 2021 | 14:03
Още едно разочарование за Краснодар, Жо наказа бившия си отбор 22 февруари 2021 | 04:42
Фамаликао бие без Краев (видео) 22 февруари 2021 | 01:23
Тимът на Страхил Попов с важна победа като гост 22 февруари 2021 | 00:46
Карабельов сменен при тежка загуба на Кишварда 21 февруари 2021 | 21:30
Българите не играха в кръга в Белгия 21 февруари 2021 | 00:44