Захариев: Бяхме меки 18 януари 2021 | 21:51

Капитанът на Левски Лукойл Христо Захариев посочи основните причини за тежкото поражение на "сините". Столичани загубиха със 93:75 от Черноморец в Бургас. Захариев остави 15 точки и 9 борби на сметката си.

Сензация в Бургас: Безмилостните "акули" изядоха Левски Лукойл

"Първото полувреме ни взеха страшно много борби в нападение. Също така имаха много бързи атаки, които ние не успяхме да спрем. Оттам дойде и най-големият ни проблем в мача. Темпото им не ни изненада, такъв им е стилът и ние го знаехме. Просто не успяхме да им се противопоставим. Трябваше да играем по-агресивно, но все пак през второто полувреме играхме по-добре. Нямахме фаулове, не спирахме бързите им атаки и като цяло бяхме меки. Затова загубихме така", сподели крилото.

Добави коментар Коментари (3)

### (Гост) 3 отговор
18 януари 2021 | 23:03

И ТИ СИ МЕКА КИТКА Рейтинг: 0 0

Оne WayTicket (Гост) 2 отговор
18 януари 2021 | 22:36

Ши папардак чули чиба ,като неможеш да ебеш каде се буташ в пешщерска ракия ,плюеш ама от другата глава Рейтинг: 0 0

Небойша (Гост) 1 отговор
18 януари 2021 | 22:21

Ти специално трудно се втърдяваш, сам под коша не вкара и да станем шампиони защото се продаде на Ти-Ти. Рейтинг: 1 0

Баскетбол

Прогнозата на Бойко Младенов пред Sportal.bg: Само феноменално вкарване може да спаси Спартак Плевен от загуба срещу Балкан 04 март 2021 | 12:35
В Гърция скочиха остро на Олимпиакос: Това не е отбор на ниво Евролига 04 март 2021 | 13:56
Разследване на руските медии разкри: Химки дължи 3 млн. евро на играчите си 03 март 2021 | 18:50
Емил Стоилов и Естудиантес се върнаха на победния път в Испания (видео) 03 март 2021 | 23:53
Николай Вангелов пред Sportal.bg: Липсата на публика влияе най-вече на съдиите 03 март 2021 | 11:25
Бойко Младенов на 40 – за любовта, тежките моменти и живота след края на баскетболната кариера 02 март 2021 | 07:54
Фенербахче ликува в Милано (видео) 04 март 2021 | 01:11
Хебър обърна Микс за победа №17 04 март 2021 | 00:47
Борислава Христова отново блести в Полша 04 март 2021 | 00:25
Александър Янев не успя да спаси Бърно от загуба в Чехия 04 март 2021 | 00:10
Везенков и Олимпиакос се сринаха в Испания (видео) 03 март 2021 | 22:04
След седем загуби: Везенков и Олимпиакос ще гонят дивото срещу Баскония 03 март 2021 | 18:11
Пандемията отложи още един мач 03 март 2021 | 16:57
Черноморец картотекира 42-годишен гард 03 март 2021 | 16:41
Дий Бост над всички, Монако на ¼-финал в Еврокъп (видео) 03 март 2021 | 11:53
Лучич и Болдуин превзеха Белград и донесоха победа №17 на Байерн 03 март 2021 | 00:59