Стоянович: Когато нямаш играчи за два отбора, е трудно, търсим още четирима нови 20 януари 2021 | 18:04
Старши треньорът на Левски Славиша Стоянович коментира загубата на своя тим от Домжале в първата контрола на “сините”. Столичният тим загуби с 2:1 от Домжале, като според Стоянович Левски е играл добре до 60-ата минута.
Кошмарен дебют на новия вратар на Левски (видео)
“Сами сме си виновни за това. Две статични положения и разконцентриране. Доволен съм от първото полувреме. Трябва да сме по-отговорни. Трябва по-спокойно да завършваме. Не бяхме концентрирани в наказателното поле, но трябва да реализираме положенията си.

До 60-ата минута бях доволен след това очевидно паднахме физически. Важно е на този етап да имаме футболисти и да правим смени. Трябва да изтърпим с някои играчи да играят по 90 минути, но това е положението. Всичко, което сме планирали, сме го направили, футболистите дават максимум на тренировки, но това, което правим на тях, трябва да правим и на мачове.

И аз искам също нови попълнения, близо сме до договор с още един футболист. Ако идват футболисти, трябва да вдигнат качеството на отбора. Не трябва да избираме футболисти само по снимки, а да съберем максимално информация за тях.

Всеки мач ми е важен, не искам да губим или да завършваме равен. И за футболистите трябва да е така. Не знам днес как загубихме така лесно. Искам още по-бърза реакция. Футболът се играе от 90 и повече минути, а не до 60-ата. Доволен съм от младите. Те са бъдещето на Левски, слушат и съм доволен от тях. На този етап не можем да бягаме 90 минути на висока интензивност.

Когато нямаш играчи за два отбора, е трудно. След два дни най-много Сулака трябва да е тук. Тренира в момента самостоятелно, има някакви проблеми с документите. Със сигурност търсим по-опитни играчи, които да помагат на младите момчета. Всички, които имаха шанс през първото полувреме, показаха добра игра. Търсим два бека и още един защитник”, заяви Стоянович.

Добави коментар Коментари (18)

Некадърните (Гост) 18 отговор
23 януари 2021 | 13:29

Вън от Левски!В това състояние намиране на добри защитници,при добър вратар!Да се играе за хикс,а напред каквото стане!Така постепенно и финансово и психически и в игрови аспект Левски може да тръгне напред! Рейтинг: 0 0

Стоянович (Гост) 17 отговор
21 януари 2021 | 16:55

знае какво прави!Това е сигурно.Левски мисля че ще намери приличните играчи които му трябват.Една загуба в контрола и то първа нищо не означава.А и за Левски е по важно да се стабилизира финансово. Рейтинг: 5 0

Силистра (Гост) 16 отговор
21 януари 2021 | 16:14

Само Левски. каквото и да казват оранжевите да не забравят че нашият отбор е жив а техния умря защото го изоставиха Рейтинг: 7 1

Стига лъжи (Гост) 15 отговор
21 януари 2021 | 07:47

И увъртания. Всяка загуба в първенството или контрола се обяснява с ТОТО, а не поради некадърност. ФАЛИТ А-окръжна и да се почне на чисто. Това е иначе още 20г лутане. Рейтинг: 3 6

Георг (Гост)
21 януари 2021 | 12:35

Тъпак!Дребна душице оранжево червена,вие винаги сте преименован Литекс! Рейтинг: 6 0

нещастна ялова издънка от (Гост) 14 отговор
20 януари 2021 | 22:59

нещастна ялова издънка от нещастна ялова родина пленена от яловите нещастни комунякски наследници на яловия нещастник кунчеф ПРИПОК вол, убиец грабител на млади нещастни българи Поп Боянчо и инвалид Николчо Рейтинг: 3 2

Хетарче (Гост)
20 януари 2021 | 23:38

Стига писа едни и същи простотии пот статии за Левски Рейтинг: 3 0

Гад Мръсен (Гост) 13 отговор
20 януари 2021 | 22:29

Куче, ми ти ше ги фалираш още преди подновяването на първенството, ве Рейтинг: 3 2

20 януари 2021 | 20:34

Имаш четирима вратари, купуваш пети... От един мач няма как да разбереш, що за вратар е, но другите я получат един-два мача, я не. А този не изглежда като някой, който да вдига класата. Пак мениджърски истории, появи ли се някой лев в този опоскан клуб, пак се започва със схемите. Рейтинг: 6 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

независиме (Гост)
20 януари 2021 | 20:38

Ами за сега като го гледахме,направо е отчайващ.Ще ни къса нервите явно,ако така се представя... Рейтинг: 4 0

Боримикуров (Гост) 7 отговор
20 януари 2021 | 19:50

Как пък един треньор през последните 15-20 години, не каза че ще работи с това което има!!! Рейтинг: 7 2

Хехе (Гост)
20 януари 2021 | 21:36

Бруно го каза,но пак му водят някакви за проби.Той отхвърли доста оферти до сега,ама някои искат да става алъш-вериша им. Рейтинг: 3 0

Оправданията започват (Гост) 6 отговор
20 януари 2021 | 19:17

В yutube има цели мачове, в които можете да видите играча, но ако те са кратки и редактирани, разбира се, можете да сгрешите при подписването на играчи.Виждал съм игрите на новия вратар там и в тази лига няма голови положения или са много малко, разбрах, че вратарят не е добър, вие сте си виновни Рейтинг: 7 0

Нещата са зле (Гост) 5 отговор
20 януари 2021 | 19:03

Ако ще бъдат като шибания вратар, по-добре не правете нищо, защото ще бъде по-лошо Рейтинг: 7 1

ядосан (Гост) 4 отговор
20 януари 2021 | 18:45

Славиша да каже как се направи на болен и в същото време преговаряше да стане треньор на Олимпия Любляна, но нещо не му се получиха нещата. Затова чакаше Левски направо в Хърватска и тренира отбора от 2-3 дена. Рейтинг: 9 3

Бивш футболист на Левски обяви края на кариерата си 15 февруари 2021 | 02:12
Левски ще опита да продължи инерцията от Купата срещу Ботев (Пловдив) 07 март 2021 | 06:52
Стоянович: Няма място за еуфория, искам пълна концентрация за мача с Ботев (Пд) 06 март 2021 | 18:28
Левски почете клубна легенда 06 март 2021 | 12:23
Левски пусна новите си екипи в продажба 05 март 2021 | 20:10
Бивш треньор на Левски ще се бори за титлата в Тунис 05 март 2021 | 06:43
Голямо признание за защитник на Левски 05 март 2021 | 01:22
Илиана Раева: Грандовете Левски и ЦСКА се обединиха срещу вонята в БФС 04 март 2021 | 23:23
Стоянович: Не съм притеснен, че сме гости на Славия 04 март 2021 | 21:00
Косъма за мача с Левски: Перфектен жребий 04 март 2021 | 20:52
Левски поиска незабавен конгрес на БФС 04 март 2021 | 15:29