Куриозен гол на вратар на мач в Англия (видео) 20 януари 2021 | 18:40
Необичаен и атрактивен гол бе отбелязан в мача между четвъртодивизионните английски отбори Челтнъм Таун и Нюпорт Каунти във вторник вечерта. Негов автор стана в 12-ата минута стражът на гостите от Нюпорт Том Кинг, който изпрати топката в противниковата врата директно от аут. След мощния удар на Кинг топката тупна точно пред дъгата на наказателното поле и прехвърли вратаря на Челтнъм Джошуа Грифит, оплитайки се в мрежата зад него. В добавеното време на първата част Мати Блеър изравни за домакините, но попадението на Кинг все пак донесе точка на уелсците от Нюпорт, тъй като срещата завърши при резултат 1:1. Нюпорт е втори във временното класиране на Втора лига, на точка зад лидера Кеймбридж Юнайтед, но и с 2 мача по-малко. Челтнъм пък е шести в подреждането.

Добави коментар Коментари (2)

фен (Гост) 2 отговор
21 януари 2021 | 11:16

Супер гол , дано малката перука да вземе пример Рейтинг: 3 1

Лудоглав (Гост) 1 отговор
20 януари 2021 | 20:09

ОТ КОГА, от изпълнение на аут, непряк свободен удар, може да се признава гол??? Рейтинг: 2 9

Европейски футбол

Холанд предизвика Левандовски и отговорът беше унищожителен (видео) 06 март 2021 | 21:25
Мората взе диригентската палка в отсъствието на Роналдо и донесе обрат за Юве срещу Лацио (видео) 06 март 2021 | 23:37
Комичен гол, отменен червен картон и нова издънка за Арсенал срещу Бърнли 06 март 2021 | 16:30
Барселона успя да превземе и "Ел Садар" (видео) 06 март 2021 | 23:49
Рейнджърс докосва титлата в Шотландия 07 март 2021 | 05:55
Най-новото откритие на Барселона: Ще занеса този спомен в гроба си 07 март 2021 | 00:57
Дибала бил пред трансфер в Русия 07 март 2021 | 05:05
Антов попадна в групата на Болоня за гостуването на Наполи 07 март 2021 | 02:39
Анчелоти си припомни за работата с Роналдо 07 март 2021 | 02:27
Пари Сен Жермен не трепна срещу Брест (видео) 07 март 2021 | 00:45
Ростов и Сочи не се победиха 06 март 2021 | 23:23
Лион разгроми Сошо и продължава за Купата на Франция 06 март 2021 | 22:36
Дани Ингс отново е контузен 06 март 2021 | 21:47
ВАР отмени гол, вратар пропусна дузпа, а Кадис победи 06 март 2021 | 21:34