Кушев с коментар след тежката загуба на Славия, “белите” търсят футболисти (видео) 21 януари 2021 | 12:10
Славия загуби с 1:6 от Криля Советов първата си контрола в Турция. След края на проверката помощник треньорът на белите Мартин Кушев коментира пред Sportal.bg тежкото поражение.

“Резултатът има значение. Допускаме много леки голове. Имаше и положителни неща, особено първото полувреме. Имаше добри флангови атаки, но доста бавно боравехме с топката и затова не ни се получиха нещата.

За едно полувреме не искаме да коментираме за новите попълнения. Работим по селекцията, очакваме нови футболисти. Търсим основно за центъра”, разкри Кушев.

21 януари 2021 | 16:03

Кво търсите мамини синове да си плащат за да играят смях :d Видяхме уж звездата Великов сега ще лъсне и Карабельов Рейтинг: 1 0

коко (Гост) 5 отговор
21 януари 2021 | 14:26

Венци само взема от футбола, не дава за него. След няколко спасявания на косъм през годините, време му е да изпада. Рейтинг: 5 1

1913 (Гост)
21 януари 2021 | 14:29

Няма да стане. Вярвай ми. Рейтинг: 4 0

== (Гост) 4 отговор
21 януари 2021 | 14:20

Търсите, търсите, ама то точно щото търсите сме на тоя хал. Никой не може да ме убеди, че играчи от школата щяха да играят по-слабо от Радо Терзиев и Виячки този сезон. Рейтинг: 8 1

efbet Лига

Решиха кой ще е първият отбор, който ще тества "българския" VAR 05 март 2021 | 10:30
Арда с много важен успех в efbet Лига (видео) 06 март 2021 | 16:54
В Ботев (Враца) имат два варианта за евентуален нов треньор 06 март 2021 | 06:34
Камбуров №1 за февруари с рекорд според InStat 06 март 2021 | 09:45
Трима боляри аут за Етър срещу ЦСКА 1948 04 март 2021 | 18:42
Засега Здравков остава треньор на Ботев (Враца) 01 март 2021 | 13:35
Илиан Илиев: Привидно добро съдийство, имаше чиста дузпа за нас 06 март 2021 | 17:08
Киров: Много тежък двубой, но в защита бяхме стабилни 06 март 2021 | 17:00
Томаш: Дано по-добрият победи и дано това да е Етър 06 март 2021 | 14:18
Боруков може да се завърне в Шефилд Уензди 06 март 2021 | 13:35
Берое се разделя с халф 06 март 2021 | 13:27
Никола Попов, Волен Чинков и Георги Кабаков коментираха въвеждането на ВАР 06 март 2021 | 13:23
Арда с нов шанс да се доближи до топ 3 06 март 2021 | 07:27
Кременлиев: Черно море е един от най-коварните съперници 06 март 2021 | 03:15
И Берое се включи в темата за съдиите: Убийствената атака на Робърта срещу вратаря ни и тя ли е "гмуркане"? 05 март 2021 | 16:50
Четвъртфиналите за Купата на България след десетина дни (програмата за месеца) 05 март 2021 | 15:35